Bilginin Yeni Adresi LXL Yayına Başladı

Bilginin Yeni Adresi LXL Yayına Başladı
Bilginin Yeni Adresi LXL Yayına Başladı hande
Bu içerik 788 kez okundu.

Dijital dünyanın yeni bilgi kaynağı LXL, 2024 yılının Ocak ayı itibariyle okuyucularıyla buluştu. Oku, öğren, incele mottosuyla hareket eden LXL; teknoloji, yaşam ve kültür-sanat kategorileri başta olmak üzere pek çok alana dair içerikleri okuyucularına ulaştırmayı hedefliyor.

Yayın hayatına yeni başlayan lxl.com.tr'nin kurucusu Salim Alan "LXL, teknoloji alanında yaşanan son gelişmeleri takip etmek, yaşam tarzı önerilerinden ilham almak, kültür sanat etkinliklerinden haberdar olmak ve finansal okuryazarlık konusunda bilgi edinmek isteyenler için ideal bir kaynak." ifadelerini kullandı. 

LXL Genel Yayın Yönetmeni Berfin Can ise; "Oku, öğren, incele mottosuyla hareket ediyoruz. Güncel içeriklerin yanı sıra "Nasıl yapılır?" sorularına LXL ile yanıt vermeyi hedefliyoruz. Bir blogdan daha fazlası olma yolunda ilerliyoruz." şeklinde konuştu.

Tamamen sade ve özgün bir dille hazırlanan içeriklerin yer aldığı LXL okuyucularına kaliteli içerikler sunma konusunda oldukça iddialı. Deneyimli yazar kadrosu ve ilgi çekici içerikleri ile lxl.com.tr bilginin peşine düşen yeni okuyucularını bekliyor. 


İletişim:

www.lxl.com.tr
Adres: Ortakentyahşi Mah. Cumhuriyet Cad. Bodrum/Muğla
iletisim@lxl.com.tr
salim@lxl.com.tr

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Japon Deprem Profesörü Shinji'den Açıklama
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor
Konteynerlerde çıkan yangın devam ediyor