Sanikhaber.com

Zorda Sevda Dizisinin 21 Haziran 37.Bölümünde Neler Yaşanacak? Zoya Ve Badibi Ölümle Karşı Karşıya Kalır!

Zorda Sevda Dizisinin 21 Haziran 37.Bölümünde Neler Yaşanacak? Zoya Ve Badibi Ölümle Karşı Karşıya Kalır!

Kanal 7 ekranlarının sevilen hint dizisi Zor Sevda’da 36.bölümde Tanver ve Razia’nın planlarıyla tuzağa düşen Asaf çıkmazlardadır. Kendisi de neler olduğunun farkında değildir. Zoya çok şiddetli şekilde ağlamaya devam etmektedir. Dilşat ise güvendiği Asaf’a tokat atarak güveninin bittiğini söylemiştir. Zoya bu süreçte bir yetimhaneye gitmiştir. Asaf her yerde onu aramaya başlar.

Zor Sevda Dizisinin 37.Bölümünde Neler Olacak ?

İmran annesi Hasena’yı bir yere götürmek için arabasına giderken Tanver’i görür. Arabada annesi beklerken Tanver ile konuşan İmran çok sinirleniyor. Tanver, İmran’dan para ister çünkü İmran’dan bir çocuk bekliyor ve evlenme aşamasında oldukları için İmran vermek zorunda kalıyor. İmran annesini çağırmasından sonra giderken Tanver’in yüzü gülüyor. Nikhat ve Nuzrat albüme bakarken Hümeyra ile yaşadığı güzel günleri hatırlamıştır. Ayan onları görür ve yanlarına oturur. Ayan zamanı geri alabılsek ve o anları yeniden yaşayabilsek diyerek temennide bulunuyor.

Badibi herkese kızından vazgeçen anneyi anlatacağını söyler. Razia’nın gözleri dönmüştür ve Badibi’nin boğazına sarılmıştır. Telefon kablosunu sökerek boğazına dolar ve yere yığılana kadar devam eder. Badibi  yere yığılmıştır. Onu arkadaki bahçede bulunan mezarlığa atmak için çuval arar.

Zoya’yı çamaşırhanede gören Taver kafasına bir bez geçirerek onu öldürmeye kalkışacaktır. Zoya bir müddet sonra yere yığılır. Tanver ondan kurtulup Asaf’a sahip olmayı düşünür. Tanver, Zoya’yı duvar ustaların çalıştığı inşaata atar ve yarım kalmış duvarıda bitirir. Kimse tarafından görülmeden üstünü duvar ile kapatacaktır.

 

Asaf Zoya’yı göremeyince seslenmeye başlar. Duvarın arasından sesler geliyordur. Asaf duvarı yıkar ve gördükleri karşında şok olur. Zoya’yı duvarın içinde görür ve ordan çıkartıp eve götürür.Z

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ