Sanikhaber.com

Zor Sevda’nın 12 Haziran’da Yayınlanacak Olan 30. Bölümünde Gerçekleşen Olaylar

Zor Sevda’nın 12 Haziran’da Yayınlanacak Olan 30. Bölümünde Gerçekleşen Olaylar

Nişanda giyeceği kiyafetin delik olduğunu gören Zoya büyük bir şaşkınlık yaşar. Delik sarisini değiştirip yerine başka bir tane almak için dışarı çıkar. Ayan, Asad ile Zoyan’ın tıpkı kendisi gibi zoraki olarak evlendiğini söylemesi üzerine Zoya kudurur.

Bütün davetlilerin merak ettiği isim Zoya’dır. Nazma ile Dilşat heryere bakmalarına rağmen Zoya’yı bir türlü bulamazlar. Zoya dışarıdan henüz gelmiştir ve içeri gizlice girmiştir. Asad kendisine davetliler sabırsızlanıyor çabuk hazırlan gel der. Zoya’nın özensiz kıyafetiyle bütün salon dalga geçer.

Şarkı ve oyunlar eşliğinde kutlamaların heyecanı artarken Zoya misafirlerin ilgi odağı olmuştur. Tanver Zoya’nın kazandığı bu popülariteden hiç hoşnut değildir. Asad Zoya’nın kolunu tutmuşken Nazma ikisinin fotoğrafını çeker. Zoya’nın almış olduğu sariyi yırtması üzerine ayan kendi eşyalarıyla birlikte onu da alıp evine getirir. Kızların sariyi görmesiyle kafalarında Ayan’ın Hümeyra’ya hediye aldığı fikri oluşur.

Ayan ve Hümeyra terasta buluşur. İkiliyi izleyan Raşit adeta yıkılır. Badibi kendisini teselli etmeye çalışır. Raşit çok şanssız bir baba olduğunu ve hep kendi hatalarının bunlara sebep olduğunu söyler. Asad’ın nişan merasiminde Tanver elektrikleri kapatır. Elektriklerin kesilmesi üzerine nişan romantik dakikalara sahne olur. Tanver’i kanlar içinde gören Dilşat, Zoya, Necma ve Asaf donakalır.

Zoya hemen doktor çağırmak ister fakat Tanver’in doktor fobisi olduğundan dolayı bunu istemezler. Zaten kesik hayati derecede derin değildir. Dilşat evde kendi imkanlarıyla bu yaranın üstünden geleceklerini belirtir. Asad ve Tanver sarılmışlarken Zoya içeri girer. İkiliyi sarmaş dolaş gören Zoya’nın morali bozulur.

Tüm bunlar gerçekleşirken Zoya’nın kız kardeşi evlilik fotoğraflarını görmesi üzerine ABD’den kalkıp gelir. Evliliğin sebebini öğrenmenin peşindedir. Vizeyle alakalı problemleri böyle halletmenin mümkün olmadığını söyler. Asad’ın Zoya’ya ilan-ı aşk edip bu evliliğin rol icabı değil gerçek bir evlilik olduğunu söylemesi üzerine herkes şaşırmıştır. Duydukları karşısında Zoya’nın ablası mutluluktan havaya uçmuştur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ