Sanikhaber.com

Yeni Gelin Dizisinin 15.Bölüm 3.Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı! Bella’nın Annelik Durumu Tehlikeye Giriyor!

Yeni Gelin Dizisinin 15.Bölüm 3.Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı! Bella’nın Annelik Durumu Tehlikeye Giriyor!

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Yeni Gelin her bölümüyle izleyicilerini ekrana kitlemeye devam ediyor. Her bölümüyle izleyici kitlesini büyüten Yeni Gelini dizisi 17 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.00’da 15 .bölüm ile sezon finali yapcağını açıkladı. Dizinin başrollerinde, Jessica May Drociunas, Tolga Mendi, Dağhan Külegeç ve Lale Başar gibi isimler yer alıyor. 14.bölümün ardından dizinin izleyicileri gelecek hafta neler olacağını öğrenmek için yeni bölüm fragmanını aramaya başladı. Herkesin aradığı merakla beklenen 17 Haziran Cumartesi günü yayınlanacak olan 15.bölüm 3. sezon finali fragmanı yayınlandı.

Kamilla, altınlarla yurt dışına kaçma panları yaparken Kalander Ağa’ya yakalanıyor. Kalendar Ağa Kamilla’ya ceza olarak Bozak Konağı’nda yeni gelin olmayı uygun görüyor. Konaktaki kadınlar ise bu verilen cezaya çok sevinirler ve Kamilla’dan intikam almaya planları yaparlar. Bozak Konağı kadınları bu duruma çok fazla sevinemezler çünkü onların ırgatlık cezaları halen sürmektedir. Hazar ve Bella’nın gündeminde süprizler vardır. Doktorun tahliller sonucunda verdiği müjdeli haberden sonra Hazar çok mutlu olmuştur fakat Bella, Hazar kadar bu habere sevinmemiştir. Hazar baba olmanın verdiği mutluluğu yaşamaktadır. Peki, Bella bu müjdeli habere neden sevinmedi ? Kalendar Ağa bu haber sonrasında nasıl tepki verecek ?

Yeni Gelin Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Bulunuyor ?

Beğeniyle izlenen Yeni Gelin dizisinin oyuncu kadrosunda, Jessica May, Tolga Mendi, Dağhan Külegeç ve Mustafa Avkıran gibi isimlerler yer alıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ