Sanikhaber.com

Yeni Gelin Dizisinin 14.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı! Yeni Gelin Dizisinin 13.Bölümünde Neler Yaşandı?

Yeni Gelin Dizisinin 14.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı! Yeni Gelin Dizisinin 13.Bölümünde Neler Yaşandı?

Show Tv ekranlarının beğenilen dizisi Yeni Gelin her bölümüyle izleyicilerini ekrana kitlemeye devam ediyor. Her bölümüyle izleyeci kitlesini büyüten Yeni Gelini dizisi 10 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.00’da 14 .bölüm ile ekranlarda olacak. Dizinin oyuncu kadrosunda, Jessica May Drociunas, Tolga Mendi, Dağhan Külegeç ve Lale Başar gibi isimler yer alıyor. 13.bölümün ardından dizinin sevenleri gelecek hafta ne olduğunu öğrenmek için yeni bölüm fragmanını aramaya başladı. Herkesin aradığı merakla beklenen 10 Haziran Cumartesi günü yayınlanacak olan 14.bölüm 2.fragmanı yayınlandı :

Yeni Gelin Dizisinin 13.Bölümünde Neler Yaşandı ?

Konağın hanımları, zengin olma planları yaparken işler istedikleri gibi gitmemiştir ve kocalarının güvenlerini kaybetmişlerdir. Kalender ağa, kadınlara çok ağır bir ceza verir. Kadınlar bu planlarından sonra konaktaki bütün saygınlıklarını yitirmişlerdir. Kadınlar, rütbeleri alınmış birer komutan gibidir. Kadınların hepsi, hanım ağalıktan, ırgatlığa indirilmiştir.

Kadınların saygınlıkları kaybetmesi sonucunda, evdeki dengeler değişmese de buna dayanamayan kadınlar konağı terk ederler. Hepsi, baba ocağına geri dönme kararıyla yola çıksada hepsi soluğu Baran’ın evinde alırlar. Bir gün orada konaklayacaklardır.

Kağan, babasının emri ile Hazar’ın çocuk sahibi olma konusuna dahil olur. Tedavi etmenin yollarını ararken buldukları bir tedavi sonucunda, Bella ve Nazgül’ün bu işi öğrenmeleri durumları iyice karıştırır. Konağı terk eden kadınlar, eşlerine baskın yaparlar. İnanılmaz bir manzara ile karşı karşıya kalırlar.

Kadınların, evlerinden atılmasına neden olan altınlar, Kamilla’nın elindedir. Kamilla, plan yaparak elinde olan altınlarla kaçmaya çalışır. Kızını ve kocasını geride bırakarak yurt dışı planları yapar. Kamilla’nın planını öğrenen diğer kişiler, altınları alıp tek başına kaçmasına izin vermezler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ