Sanikhaber.com

Facebook Ve Instagram’a Yeni Rakip Geldi! Yalnızca Ses Paylaşabileceğiniz Yeni Bir Sosyal Ağ : HearMeOut İle Tanışın!

Facebook Ve Instagram’a Yeni Rakip Geldi! Yalnızca Ses Paylaşabileceğiniz Yeni Bir Sosyal Ağ : HearMeOut İle Tanışın!

Facebook Ve Twitter’e Rakip Geliyor : Sadece Ses Paylaşılan Sosyal Ağ ”HearMeOut” ! 

Sosyal Medya dünyasına farklı bir konsept ile katılacak olan HearMeOut’ta yalnızca ses paylaşarak bir ortam oluşucak olması dikkatlari üzerine çekti. Eğer beklenen ilgiyi görürse internet yeni bir sosyal ağı olacak.

Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal ağlar yeterince sıradanlaştı mı? İnsanların sosyalleşmek amacı için kullandığı bir birinden farklı uygulamalara bir yenisi daha eklendi. HearMeOut sayesinde sadece sesinizle başka insanlarla ilişkiye girebileceksiniz. Ses tabanlı bir sosyal Ağ olan HearMeOut, maxium 42 saniyelik sesli gönderiler oluşturmanızı sağlıyor. Ses filtleri ile sesinizi tür türe sokup ve Instagram’da filtre eklemek gibi sesinize filtreler ekleyerek ortaya komik şeyler çıkartabilirsiniz.

Uygulamaya baktığımızda, Ana sayfanızda favorilere kaydettiğiniz kişileri takip ederek, paylaştıkları iletileri dinleyebilirsiniz. Uygulama Twitter, Facebook gibi sosyal medya ağlarınızdaki arkadaşlarınızı da davet etmenize yardımcı olur. Bu kolaylık sayesinde arkadaşlarınızı HearMeOut’a çağırabilir ve birlikte delice şeyler oluşturabilirsiniz. Yaptığınız sesli iletilerinizi Facebook, Twitter, Whatsapp gibi uygulamalarda paylaşıp, istediğiniz kişilere sesinizin ne kadar iyi olduğunu gösterebilirsiniz.

HearMeOut uygulamasında bir çok güzel özellik bulunuyor. Örneğin, arabadayken eller serbest modu sayesinde telefonla uğraşmadan güvenli bir şekilde ileti kaydedebilir yada takip ettiğiniz kişilerin iletilerini rahatça dinleyebilirisiniz.

İOS ve Android kullancıları için piyasa sunulan uygulama, yeni bir sosyal ağ arayışında olan kullancılar için çok güel bir seçenek olmaya devam ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ