Sanikhaber.com

Vildan Atasever Umreye Gitme Kararı Aldı!

Vildan Atasever Umreye Gitme Kararı Aldı!

Uzun süredir ekranlarda görünmeyen ünlü sinema ve dizi oyuncusu Vildan Atasever, Umre’ye gitme kararı aldı. 35 yaşındaki oyuncu, son olarak “2000 yılında çekilen ve daha sonra pişman olduğu cesur fotoğraflarını internetten sildirmek için 25 bin TL harcadığı” yönündeki haberlerle gündemi uzun süre meşgul etmişti. Vildan Atasever, Umre için aldığı uçak biletinin fotoğrafını instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

VİLDAN ATASEVER KİMDİR?

26 Temmuz 1981 tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Aslen Erzurumludur ve 5 kardeştir. Ailenin tek kız çocuğudur. Babası Polis Memuru annesi ev hanımıdır. Öğrenim hayatının ilk etabını Bahçelievler Gürsoy Koleji’nde tamamlamıştır. Ünlü bir oyuncu olmak istediği küçük yaşlardan itibaren biliniyordu. 15 yaşında olduğu sıralarda Tiyatrolarda oyunculuk yapmıştır. Lise bitimi sonrası AçıkÖğretime kayıt oldu ve bu sırada Dj’lik ve Vjlik işleri yapmıştır.

Tiyatro konusunda ünlü isimlerden biri olan Çetin Etili ile tanışması onun hayatında önemli bir değişiklik yapmasına sebep olmuştur. Onun sayesinde tiyatro konusuna daha çok ilgisi artmış ve oyunculuğunu geliştirmiştir.

Kurtlar Vadisi isimli çok sevilen ve çok önemli reytingler yakalamış dizide Nazlı Bekiroğlu karakterini canlandırarak dizide yer almıştır. Bu dizi içersinde Hüsrev Ağa karakterinin kızı rolünü canlandırmıştır. En büyük kendini göstermesini sağlayan dizi ise Kadın İsterse isimli dizi ile gerçekleşmiştir. Bu dizide Hülya Avşar ile beraber rol almış ve bu dizide Hülya Avşar’ın kızı Buket karakterini başarılı bir şekilde canlandırmıştır.

İlk defa bir sinema filmi ile ekranlara gelmesi ise İki Genç Kız isimli sinema filminde rol almasıyla başlamıştır. Önemli oyuncuların yer aldığı bu filmde Altın Portakal ödülü almaya layık görüldü. Bu filmde sınıfını geçmeye çalışan bir kızı canlandırmıştır. En iyi kadın Oyuncu rolünüde bu film sayesinde aldı. Kendisinin bu kadar başarılı olmasında Hülya Avşar’ın payının olduğunu açıkça belirtmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ