Sanikhaber.com

Ünlü Rus Model Victoria Bonya’dan Burak Özçivit’e, Vücuduna Güzel Şekil Vermişsin Adamım Yorumu!

Ünlü Rus Model Victoria Bonya’dan Burak Özçivit’e, Vücuduna Güzel Şekil Vermişsin Adamım Yorumu!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen evlilik hazırlığı içerisindeyken, Burak Özçivit’e Rus model’den kanca geldi. Rus model Özçivit’in sosyal medyadan paylaştığı son fotoğrafa yorum atması gündemde geniş yankı buldu. Fotoğrafa yorum gelmesine Fahriye Evcen’in ne gibi tepki verdiği ise merak ediliyor.

İranlı ünlü model olan Mahlagha Jaberi’den sonra bir yenisi daha eklendi. Burak Özçivit’in fotoğrafına sosyal medyadan bu sefer de Rus model Victoria Bonya yorum yaptı. Önceden İranlı model Mahlagha Jaberi’nin Burak Özçivit’in fotoğrafına yorum yapması gündemde oldukça uzun süre yer almıştı.

Yakışıklı sanatçı Burak Özçivit’in aylar önce fotoğrafına İranlı model Mahlagha Jaberi, ‘’yakışıklı’’şeklinde yorum yapmıştı. Burak Özçivit’in sevgilisi Fahriye Evcen’in kıskançlık krizine girdiği gündeme bomba gibi düşmüştü. Hatta bunun üzerine Rus model Victoria Bonya, yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’in bu karesine İngilizce ‘’nice’’ yani ‘’güzel’’ yorumunda bulunmuştu.

Ancak yakışıklı oyuncu Burak Özçivit bu sefer sert kayaya çarptı. Rus model Victoria Bonya, ünlü oyuncunun son fotoğrafına da yorum attı.

Burak Özçivit sosyal medyadan paylaştığı son karede, ‘’Vücuduna güzel şekil vermişsin adamım’’ şeklinde not düştü. Bu notun üzerine Burak Özçivit’in sevgilisi Fahriye Evcen bu konuda ne yapacağı büyük bir merak konusu olmuş durumda!

Eğer sürekli bu şekilde giderse Fahriye Evcen’den, sevgilisi Burak Özçivit’e sosyal medya yasağı gelmesi bekleniyor. Rus model sosyal medyadan yaptığı cesur paylaşımlarla yakından tanınıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ