Sanikhaber.com

Ünlü Pop Sanatçısı Gülşen’den Meslektaşı Demet Akalın’a 25 Bin Lira Değerinde Dudak Uçuklatan Çanta Hediyesi!

Ünlü Pop Sanatçısı Gülşen’den Meslektaşı Demet Akalın’a 25 Bin Lira Değerinde Dudak Uçuklatan Çanta Hediyesi!

Türk pop müziği kraliçesi Gülşen’den, meslektaşı olan Demet Akalın’a 25 bin liralık hediye! Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın’ın, sanatçı dostu olan Gülşen’e saat hediyesi çok konuşulmuştu. Bunun üzerine Gülşen’den Demet’e jest geldi.

Hayranları bu hediyeleşmelerden sonra ikili arasında ki dostluğu konuşmaya başladı. Bu hediyeleşmeler ikilinin arasındaki dostluğun su sızdırmadığını bizlere gösteriyor. Geçtiğimiz günlerde sanatçı Gülşen’in doğum günü olması sebebiyle Demet Akalın 100 bin TL değerinde Gucci marka yılan model bir saat hediye etmişti. Şimdi de Gülşen, Demet Akalın’a karşı bir jestte bulundu. Son bilgilere göre şarkıcı Gülşen, Demet Akalın’ın kızı Hira’ya bikini, kendisine de 25 bin TL’lik Hermes marka çanta hediye etti.

Demet Akalın, aldığı bu hediyeleri sosyal medya hesabı olan Instagram hesabından takipçileriyle paylaşarak, ”Yaa çok güzel ama teşekkürler” notunu paylaştı.

Türk Pop Müziği Sanatçısı Gülşen Kimdir?

Gülşen, 29 Mayıs 1976‘da İstanbul Çapa’da dünyaya gelmiştir. Aslen Ordu’ludur. Babası Arslan Bayraktar makine mühendisi, annesi Nimet Bayraktar ise ev kadınıdır. Ordu’da fındık bahçeleri bulunmaktadır. Bir ağabeyi ve bir de ablası bulunan sanatçının tam adı Gülşen Bayraktar’dır. 5-6 yaşlarından iken müziğe olan ilgisi ve yeteneği keşfedildi. İlk bestesini yaptığında henüz 16 yaşındaydı bulunuyordu. Şehremini Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Bölümü’ne girdi. Ama yalnız sadece 2 yıl okuma imkanı buldu. Konservatuvarla eş zamanlı olarak İstanbul’da kulüplerde sahne alıyordu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ