Sanikhaber.com

TRT1 in Rekortmen Dizisi Diriliş Ertuğrul 91. Bölümü İle Yayın Dönemine Ara Verdi. Ertuğrul Öldü mü?

TRT1 in Rekortmen Dizisi Diriliş Ertuğrul 91. Bölümü İle Yayın Dönemine Ara Verdi. Ertuğrul Öldü mü?

TRT1’de reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisi 91.Bölüm sezon finali yaptı. Son bölüm izleyicilerde büyük merak ve heyecan uyandırdı. Diriliş Ertuğrul’un sevenleri aylarca diziden uzak kalacak. Dizinin sezon finali akıllarda soru işaretleri bıraktı. Ertuğrul Bey öldü mü? Dizinin sevenlerini bu sorunun cevabını alabilmek için maalesef aylarca bekleyecek. Bu hafta Ekaterina’nın Ertuğrul’a karşı hamlesi ne oldu? Ertuğrul kaleye Selçuklu sancağını asabildi mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Ertuğrul Bey final bölümünde kılıç darbeleri alarak ağır bir şekilde yaralandı. Ordusuyla Hanlı Pazar’a baskın yapan Vasilius Ertuğrul Beyin tuzağına düştü. Ve Ertuğrul Bey tarafından öldürüldü. Ertuğrul’un şimdiki hedefi Karacahisar Kalesi’dir. Acaba Selçuklu Sultanı ordusuyla Ertuğrul’a destek olacak mıdır? Ertuğrul sahipsiz kalan kaleye Selçuklu sancağını asabilecek midir? Öbür taraftan Ekaterina da imparatordan yetki istemiştir. Ekaterina’nın bu talebi kabul edilecek midir? Ertuğrul’a karşı nasıl bir hareket içerisine girecektir?

 ENGİN ALTAN DÜZYATAN DİZİDEN AYRILACAK MI?

TRT nin gözde dizisi Diriliş Ertuğrul’da geçtiğimiz günlerde senaryo gereği Engin Altan Düzyatan’ın olmayacağı iddia edilmişti. Dizinin yapımcısı Tekden Film’in sahibi M.Mehmet Bozdağ kişisel sosyal medya hesaplarından açıklama yayınladı. Engin Altan Düzyatan’ın diziden ayrılmayacağını duyurdu. İddiaların asılsız olduğunu açıklayan Engin Altan Düzyatan  diziden ayrılmayacağını bu projede yer almaktan dolayı çok mutlu olduğunu ve  gelecek sezon da dizide oynamaya devam edeceğini sevenleriyle paylaştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ