Sanikhaber.com

Trt 1 Ekranlarının Sevilen Dizisi Lise Devriyesi’nin 11 Haziran 10.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Trt 1 Ekranlarının Sevilen Dizisi Lise Devriyesi’nin 11 Haziran 10.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Trt 1 ‘de ekranlarının gençlere hitap eden dzisi Lise Devriyesi  tüm hızıyla eğlendirerek ve heyecanlandırarak izleyeci kitlesini büyütmeye devam ediyor. Geçtiğimiz akşam 9.bölümü yayınlanan dizide gelecek hafta neler olacak ? Lise öğrencilerinden oluşan bir arkadaş grubunun hayatını, yaşadıklarını ve sıkıntılarını, aynı zamanda da bir polisin hayatını da göreceğimiz dizide her bölüm ayrı bir olay ayrı bir aksiyon yaşanıyor. Aksiyon, romantizm ve komedinin bir arada birleştiği dizi genç kesime daha uygun geliyor. Merakla beklenen Lise Devriyesi’nin 11 Haziran pazar günü yayınlanacak olan 10.bölüm fragmanı yayınlandı.

Lise Devriye ‘sinde oyuncuların dizide canladırdıkları karakterlerin heyecanlarını, gençlik dönemlerinde yaptıkları delilikleri, aileleriyle olan sorunlarını izliyoruz. Diziyi izleyen genç ve yetişkinlerde bunu bende yapmıştım gibi dedirten bir çok sahneyi izliyoruz. Sağlam ve genç kadrosuyla da emin adımlarla ilerleyen ekip her hafta yeni bölüm yayınlamaya devam ediyor.

Emniyet Amiri Necdet, Çetin’in yaptıklarını ortaya çıkarmak için onu dinlemeye almaya karar verir. Fırat ve kenan tesadüf karşılaşır. Peki, bu tanışma gerçekleştikten sonra başlarına ne gelecek ? Fırat Soyer ve arkadaşları kim tarafından tutsak tutuluyor ? Yiğit hayatında mesleği dışında hiç bir şeye yer vermek istemiyor mu ?

LİSE DEVRİYE ‘Sİ OYUNCULARI :

İsmail Ege Şaşmaz, Ozan Dolunay, Bahar Şahin, Asena Tuğal, Doğan Akdoğan, Ebru Akel, Yusuf Gökhan Atalay, Mehmet Çevik, Gamze Süner Atay, Uğur Karabulut, Özge Özacar, Güzide Arslan, Munise Özlem Öztürk, Mehmet Şeker gibi oyuncular Lise Devriyesi’nde rol almaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ