Sanikhaber.com

Tatlı Bela Dizisinin 6 Haziran 92.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Yeni Bölümde Neler Olacak? Astha ve Shlok Yeni Bir İşe Başlayacak!

Tatlı Bela Dizisinin 6 Haziran 92.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Yeni Bölümde Neler Olacak? Astha ve Shlok Yeni Bir İşe Başlayacak!

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi Tatlı Bela, izleyecilerini ekranlara kitlemeye devam ediyor. Her bölümünde farklı bir heyecanın yaşandığı  Tatlı Bela’da 92.bölümde neler olacak ? Altınların sahte olup gümüş olduğu ortaya çıkmasının ardından Shlok ne yapacak ? Aşk, dram ve maceranın sonuna kadar hissedildiği Tatlı Bela dizisinin meraklanan 6 haziran salı günü yayınlanacak olan 92.bölüm fragmanı yayınlandı.

Tatlı Bela Dizisinin 92.Bölümünde Neler Yaşanacak ?
Varad hayatının yeni başlayan döneminden oludukça memnun ve mutludur. Nirancanın tüm işleri ona bırakması ve ona yeniden sarılması ile Shlokun yerini kazandığı dünüp mutlu olmaktadır. Sojalla konuşarak Anjali ve Asthanın olmadığını hatırlatmamasını söyler ve evin düzenini ve huzurunun güzel bir şekilde devam etmesini ister.

Astha, Chowskinin arabasını ödünç alıp hazırladığı yiyeceklerı satarak para kazanma fikrini yapmak istemektedir. Shlok ise bu işi daha önceden yapmadıkları için biraz kaygıları vardır Apsara ise Shlokla samimileşme yolunda uğraşmaktadır. Sholuk ise Apsara’ya soğuk davranıp terslemiştir fakat Apsara dahada hırslanmıştır.

Astha, sabah uyandığında yanında Shloku göremez ve dışarı bakar. Shloku kamyonu yıkarken görünce çok sevinir ve yeni işlerine başlayıp yaptıkları yiyecekleri araba ile satacaklardır. Astha Anjali ile buluşmasında artık yeni bir iş bulduklarını söyler. Anjali ilse Astha’ya yeni işlerinden başarılı olmaları için dua eder.

Büyük aşk,dram ve macera dolu öykünün harmanlandığı Tatlı Bela dizisinin 92.bölümü bu akşam saat 22.00’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ