Sanikhaber.com

Tatlı Bela 129. Bölümde Neler Yaşanacak ? Dizinin Final Bölümünde Neler Oluyor?

Tatlı Bela 129. Bölümde Neler Yaşanacak ? Dizinin Final Bölümünde Neler Oluyor?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Tatlı Bela’nın final bölümünde neler yaşanacak? Varad’ın ortaklık etmek amacıyla yanına aldığı İndirajet’in Asta ile düğününü Slok basacak. Olaylar tatlıya bağlanıyor. Detaylar karşınızda.

Nirancan’ın diğer karısından haberdar olan Angeli, evden bir daha dönmemek üzere ayrılır.

Asta ve Slok’ta Angeli’nin arkasından gider. Bu sırada yoldan gelen bir kamyon onlara çarpar. Trafik kazasının ardından Angeli hayatını kaybeder. Slok ise 6 ay bir hastanede tedavi görür. Astra’nın nerede olduğunu bilen yoktur. Slok uyandıktan sonra Angeli’nin öldüğünü ve Astra’nın kayıp olduğunu öğrenir. Duydukları karşısında adeta yıkılır.

Slok’un Asta’yı bulmak için gezmediği yer kalmamıştır. Onunla bir gün tapınakta karşılaşır. Fakat Asta onu tanımamıştır ve kendinden rahatsız olmuştur. İşin daha da kötüsü yanında İndirajet diye biri vardır ve ikili sarılır. Asta Slok’a yanındakinin kocası olduğunu adının da Barka olduğunu iddia eder. İndirajet iki evladına da Asta’ya anne demeleri yönünde baskı yapmıştır. Slok Asta’nın kazadan sonra hafızasını kaybettiğinin farkına varmıştır. Ona eski günleri hatırlatmak için çabalamaktadır.

 

Slok Asta’yı kaçırmayı başarır ona çekindiği eski fotoğrafları ve evlenme cüzdanını gösterir. Fakat Asta gördükleri karşısında tepsikiz kalır. Karşısındaki yabancıya inanmıyordur. Asta en başlarda Slok’a karşı bir nefret beslese de zamanla Slok Asta’nın güvenini kazanmayı başarır. İndirajet olay karşısında rahatsız olduğundan Asta ile yeniden evlenmenin yollarını arar. Tabi Asta bu sırada eski hafızasına kavuşmuştur.

İndirajet düğüne engel olacağını düşündüğünden Slok’u kaçırtırak esir alır. Fakat Asta Slok’un esir tutulduğu yeri görür. Asta ona aşık olduğunu söyleyerek Slok’a bir bıçak verir. Slok bıçağın yardımıyla ipleri keserek kurtulur ve düğünü basar.

Slok’u gören Asta kutsal düğün şalını ateşe verir ve Slok’a doğru koşmaya başlar. Fakat İndirajet buna mani olmanın peşindedir. Asta İndirajet’e sağlam bir tokat indirir. Bu esnada polisler gelmiştir. Polisler İndirajet’i tutuklarken konuklar Asta ve Slok’u alkışa tutmaktadırlar. İndirajet’in ortada kalan iki çocuğuna Asta ve Slok kol kanat gerer.

Kötülerin asla galip gelemediği iyiliğin eninde sonunda kötülüğü yendiği final bu şekilde gerçekleşiyor.

129. bölümde ekranlara veda edecek olan Tatlı Bela dizisi Kanal 7 yapımları içerisinde en çok sevilen dizilerden bir tanesi. İzleyicilerin gönlüne taht kurmayı başarmış olan dizi 13 Temmuz 2017 tarihinde 129. Bölümünü yayınlamasının ardından seyircilerine veda edecek.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ