Sanikhaber.com

Survivor 5 Haziran 122. Bölümde Gerçekleşen Olaylar. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınladı Mı?

Survivor 5 Haziran 122. Bölümde Gerçekleşen Olaylar. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınladı Mı?

Survivor 5 Haziran 122. Bölümde Neler yaşandı? Survivor’a bu hafta veda eden isim geçtiğimiz Pazar günü belli olmuştu. Gökhan, Elif, İlhan ve Adem’den en az SMS’i alan Gökhan adaya ve hayallerine veda etmişti. 20’inci haftanın son bölümünde yapılan yarışmanın ödülü ise Küba’ydı.

Dün akşam verilen kıyasıya mücadelede takımlar Küba ödülünün sahibi olmak için ter döktü. Yarışmada10-5 farkla ünlüler takımı kazanan taraf oldu

Hala eski sağlığına kavuşamamış olan İlhan Mansız bu parkurda yarışamadı.

Survivor’da Pazar günü gerçekleşenler..

20. Haftanın oynanan ikinci dokunulmazlık oyununu bayrak yarışıyla 3’e 2 gönüllüler takımı kazanmıştı. Bunun ardından ünlüler takımında bireysel dokunulmazlık oyunu oynanmıştı. Bu oyunda ise galip gelen Sabriye oldu.

Bugüne kadar ada konseyinde en çok ismi yazılan Adem ve Sabriye bu hafta İlhan’ın adını vermişti. Gökhan ve Elif’in bulunduğu potaya böylelikle İlhan da girmiş oldu.

Yapılan SMS oylamasının neticesinde en az oyu alan Gökhan Survivor’a ve hayallerine veda etti. Gökhan oylamadan çıkan karar sonrası şunları söyledi: “Elenecek olan yarışmacılar daha önceden bunu hissedermiş derler bende böyle bişey olmadı. Çok üzgünüm. Sona bu kadar yakınken burada elenmem çok üzdü beni. Güzel günler geçirdim. Her duyguyu çok yoğun yaşadım. Burası çok büyük bir okulmuş ve ben buranın bir öğrencisi olduğumdan dolayı mutluluk duyuyorum. Nasipte buraya kadar gelebilmek varmış” şeklinde konuşmuştu.

Acun Ilıcalı haftayaki bölümlerden itibaren elemelerin hızlandırılmış şekilde gerçekleşeceğini, toplamda takımlardan 3 kişinin daha adaya veda edeceğini belirtti. Bunda sonra da oynanacak oyunların tek tur üzerinden 10 sayı olarak düzenleneceğinin altını çizdi.

Acun yapılacak son ada konseyinde performans ödülü olarak çay ve peynirli börek verileceğini belirtti. En iyi performansa sahip kişiyle ikinci olan yarışmacının paylaşacağı ödülü erkeklerde Adem kazanırken ikinci isim Ogeday oldu. Kız yarışmacılarda ise Sema’nın birinciliğinin ardından Elif ikinci isim oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ