Sanikhaber.com

Survivor 2017’nin En Çok Konuşulan İsmi Sabriye Şengül’ün Sırrı Çözüldü!

Survivor 2017’nin En Çok Konuşulan İsmi Sabriye Şengül’ün Sırrı Çözüldü!

Tv 8 ekranlarının nefes kesen yarışması “Survivor 2017’de ünlüler takımında yarışan Sabriye Şengül, yarışma başladığından beri en dikkat çeken yarışmacı oldu.Bugüne kadar çoğu kez eleme potasında olan Sabriye elenmedi. Sadece ismini yazanların gidişlerini izledi.

Survivor 2017’de yavaş yavaş  finale doğru geri sayım başladı ve izleyicinin heyecanı bir o kadar da arttı. Survivor’da ünlüler takımında yer alan ve yarışma başladığından beri en dikkat çeken isim  Sabriye Şengül… Sporcu kimliği dolayısıyla parkurda beklenenin çok altında performans ortaya koyarak eleştirilerin hedefinde kalan Sabriye Şengül, kötü performanslarına rağmen elenmedi. Neden güçsüz yarışmacı elenmiyordu bu durumun sırrı nedir? Sabriye Şengül’ü Adem Kılıççı mı kurtarıyor?

Gazeteci köşe yazarı Ali Eyüboğlu, yazısında bu konuyu ele aldı ve izleyiciyi aydınlattı,dikkat çeken Ali Eyüboğlu’nun yazısı: “Survivor 2017”nin favorilerinden Furkan Kızılay, bu hafta elenince, Yarışmayı takip edenlerin çoğu Sabriye Şengül ve onun hamisi Adem Kılıççı’ya yüklendi. “Kıbrıs’a gitmeyi Sabriye mi hak ediyordu, yoksa Furkan mı?” derseniz, yanıtım Furkan olur. Sabriye de benim gibi Vakfıkebirli, ama şimdiye kadar finale kalacak bir performans sergilemediğini belirtmek durumundayım. Sabriye Şengül için “Bu nasıl milli sporcu, koşamıyor?” diyenler var. Haklılar. Ancak geçenlerde Sabriye, Adem’e bunun nedenini şöyle izah etti: “Paramı vücudumla kazanıyorum. Parkurlarda sakatlanmaktan korktuğum için dikkatli davranıyorum.” “Survivor” sadece performans odaklı bir yarışma olsaydı Sabriye de belki diğerleri gibi herşeyini ortaya koyardı..

“SABRİYE ŞENGÜL BUNU YAPMADI”

Sabriye bir strateji uyguladı ve şimdiye kadar tuttu stratejisi. Sabriye parkurlarda kendini parçalamadı, bunu yapmadı ya da yapamadı. Çünkü “Survivor” performansın yanı sıra bir strateji oyunu ve Sabriye, şimdiye kadar başardı bunu… “Survivor 2017”de “Ünlüler”den eleme potasına en fazla adı yazılan isim Sabriye Şengül  olmasına rağmen, Sabriye Şengül  elenmedi, ama karşılaştığı yarışmacılardan kimler gitti:Seda Demir, Berna Öztürk, Tarık Mengüç, Çılgın Sedat, Pınar Saka, Şahika Ercümen ve Furkan Kızılay. Sonuçta “Survivor” bir ayakta kalma oyunu ve Sabriye de ne yaptı, ne etti başardı bunu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ