Sanikhaber.com

Survivor 2017’nin Başarılı Yarışmacısı Ogeday’ın Boynundaki Kolyenin Sırrı Açıklandı

Survivor 2017’nin Başarılı Yarışmacısı Ogeday’ın Boynundaki Kolyenin Sırrı Açıklandı

Survivor 2017’de yapılan yarışmalarda göstermiş olduğu başarıyla isminden sürekli olarak söz ettiren Ogeday yaşantısıyla alakalı duygusal açıklamalarda bulundu.
Survivor 2017’de gönüllüler takımında ortaya koyduğu performans ve hırsla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ogeday, oyun kazandıktan sonra boynundaki zincir kolyeyi her defasında öpüyor ve ‘Kardeşim’ diye bağırıyordu… Bugüne kadar bunun sebebi çok merak edilmiş olsa da bir türlü açıklama gelmemişti. Ogeday o kolyenin hikayesini dün anlattı…
DUYGULANDIRAN O HİKAYE

Ogeday, “Muhammed benim çok yakın arkadaşımdı. Kürekte benim takımıma transfer oldu. Sonra aynı okula gitmeye başladık. ‘E madem aynı okuldayız hadi motor alalım’ dedik. Motor ehliyeti aldık. Ehliyeti aldıktan sonra gidip kendimize motor da aldık.  Ondan sonra bir gün ben antrenmana gidememiştim belimden sakat olduğum için. Sonra kulüpten bir arkadaşım geldi Muhammed’in bir kaza geçirdiğini ve hastanede olduğunu söyledi. Ardından hastaneye gittik. Muhammed hastanede 33 gün yaşam savaşı verdi ve o savaşı kaybetti.
Bu benim hayatımın dönüm noktasıydı. Bunun ardından hayatım çöküşe geçti. Ama o benim güçlü olmamı isterdi. Bu yüzden kendimi toparlamaya çalıştım, kendimi ayağa kaldırdım. Hiç aklımdan çıkmasa da yaşamaya devam ediyorum. Keşke ben bu dönüm noktasını yaşamasaydım. Keşke içimden gelen her şeyi onunla paylaşa bilseydim. Muhammed’in ailesi de mükemmel insanlar, onlar da beni evlatları yerine koydular. Hiçbir zaman yerini tutamayacağım ama belki onların Muhammed’i olabilirim dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ