Sanikhaber.com

STAR TV’nin Beğenilen Dizisi Kara Sevda’nın 74.Final Bölümünün Fragmanı Yayınlandı! Heyecanla Beklenen Final Bölümünde Neler Olacak?

STAR TV’nin Beğenilen Dizisi Kara Sevda’nın 74.Final Bölümünün Fragmanı Yayınlandı! Heyecanla Beklenen Final Bölümünde Neler Olacak?

Kara Sevda 74.final bölümü fragmanı izleyicilerle paylaşıldı. Büyük finale sayılı günler kala izleyiciler büyük merakta. STAR TV’de her Çarşamba izleyicisiyle buluşan Kara Sevda’nın yönemenliğini Hilal Saral yürütmekte. Başrollerini Neslihan Atagül ve Burak Özçivit’in paylaştığı, oyuncu kadrosunda Kaan Urgancıoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Zerrin Tekindor, Hazal Filiz Küçükköse gibi isimleri barındıran dizinin final bölümü diziyi sevenler için büyük bir heyecan ve merak konusu olmaya devam ediyor.

Son bölümde Emir gittikçe kontrolünü kaybetmiş, Kemal ve Nihan’ın bebeği Deniz’i kaçırmıştı. Kemal, Deniz’i geri alacağı konusunda Nihan’ı ümitlendirdi. Nihan ise Kemal’in kötü bir şey yapmasından korktu. Kara Sevda 74.final bölümü fragmanı bu haberimizde sizlerle.

 KARA SEVDA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

 Emir’in Deniz ve Zeynep’i göz göre göre kaçırması Kemal’le Nihan’a çok büyük şok yaşatır. Geriye kalan tek şey Emir’in kolay vazgeçmeyeceğini anlatan mektubudur. Kemal ile Nihan, hem Deniz’i hem de Zeynep’i geri alabilmek için olağanüstü bir çabanın içine girer. Emir kurduğu planın mutlak galibi olduğunu düşünürken Zeynep’in ayağına kaçmak için mükemmel bir fırsat gelir. Emir’in çaresizliği Zeynep’in umudu olacaktır.

Her şeyi göze alan Kemal, Emir’in adamı Mehmet’i konuşturmak için hiç yapmayacağı bir şey dener. Hakan da bu uğurda Kemal’in en büyük yoldaşı olacaktır.Nihan çaresizlik içinde beklerken Emir’in takip ettiğini anlamıştır.Nihan ile Kemal, Emir’e yaklaşırken, Emir Kemal’i uyarmak için harekete geçer. Bu uyarı Zeynep’in hayatına mal olabilecek kadar ciddidir.Kemal ile Emir karşı karşıya geldiğinde Nihan her şeyi bitirecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ