Sanikhaber.com

Star Tv Ekranlarının Komedi Dizisi Türk Malı’nın 3.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Türk Malı Dizisinin 2.Bölümünde Neler Yaşandı?

Star Tv Ekranlarının Komedi Dizisi Türk Malı’nın 3.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Türk Malı Dizisinin 2.Bölümünde Neler Yaşandı?

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan ilk bölümüyle reyting sıralamasında 1.lik koltuğuna oturmayı başaran Türk Malı dizisi Star TV ekranlarında yeniden izleyicileriyle buluştu. Komik sahneleriyle ekran başındakileri kırıp geçiren yeni dizi Türk Malı’nın 2. Bölümünde Erman Kuzu’nun kuzeni, meşhur iş adamı Eymen Kuzu, düğünün olacağı akşam evden kaçınca çarşı pazar karışır. Merakla beklenen 11 Haziran Pazar günü saat 20.00’da yayınlanacak olan Türk Malı Dizisinin 3.bölüm fragmanı yayınlandı.

  2.Bölümde Neler Yaşandı ?

Erman’ın kuzeni, meşhur ve çok zengin iş adamı Eymen Kuzu, düğünün yapılacağı akşam evden gizlice kaçar. Evlatlarını ve evi kendine emanet etmesi üzerine Erman, aniden kendini hiç beklemediği bir zengin hayatı yaşarken bulur.

Çocukların bakıcısı Bakiye, Eymen’in kaçmasıyla yerine gelen evin yeni patronu Erman’a sevmez ve  O’nu çocuklara ve kendine bir türlü yakıştıramadığı için, Erman’a karşı soğuk davranır. Erman bir taraftan çocuklara ilgi göstermeye çalışırken diğer taraftan Bakiye ile bir güç mücadelesine girişir. Şaduman, yeniden sahne alacağı günün hayalleriyle yanıp tutuşur.

Bahattin, yan taraftaki evin seksi ve çok güzel olan yardımcısı Valeri’nin izinli olduğunu ve Bebek’te model olan Ukraynalı kız arkadaşlarının yanına gittiğini söylemesi üzerine; Bahattin evden kaçarak Valeri ile beraber Bebek’e gidebilmek için bir plan hazırlığına girer. Fakat hep olduğu gibi yine Bahattin’in yaptığı planlar başarısız olur.

Yan daireye yeni taşınan evli çift Onur ile Deren ise komşularının bu acaip davranışlarından aşırı ürpermişlerdir. Mümkün oldukça onlarla samimi olmama kararı almışlardır. İkilinin üniversite arkadaşlarının yeni evlerine hayırlı olsun misafirliğine gelmek istemesi üzerine; Deren ile Onur evlerinde küçük şirin bir davet hazırlamak zorunda kalır. Fakat tehlike resmen kapıdadır. Komşuları eğer böyle bir davetin olduğundan haberdar olursa mutlaka gelip partiyi birbirine katacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ