Sanikhaber.com

Şevkat Yerimdar Dizisinin 5.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı! Şevkat Esin’le İddiaya Giriyor! Şevkat 1 Hafta Boyunucu Kavga Etmeden Durabilecek Mi?

Şevkat Yerimdar Dizisinin 5.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı! Şevkat Esin’le İddiaya Giriyor! Şevkat 1 Hafta Boyunucu Kavga Etmeden Durabilecek Mi?

Fox TV  ekranarının yeni dizisi Şevkat Yerimdar komik bir bölümle daha izleyicilerle buluştu. Sinema filmini izleyenlerin diziye yabancı olmadığı son yayınlanan bölümün arkasından izleyiciler hemen yeni bölümü ve yeni bölümde neler olacağını aramaya başladı. Şevkat Yerimdar’ ın 5. yeni bölümü 23 Haziran 2017 cuma akşamı izleyicilerle buluşacak. Dizi de Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Murat Akkoyunlu, Burak Demir, Barış Murat Yağcı, Canan Maktal, Semra Güzel,  Suzan Aksoy’un gibi isimlerin bulunduğu Şevkat Yerimdar adlı dizide Pascal Nouma gibi eski yıldız futbolcuların da yer aldığı dizinin kadrosu herkesin dikkatleri üzerine çekmesine ve dizinin daha çok kişi tarafından duyulmasına neden oluyor. Herkes tarafından severek izlenen ve sabırsızlıkla beklenen bölümü bugün izleyicileriyle 20.00 da buluşacak. Son bölümün ardından 23 Haziran 2017 cuma günü yayınlanacak olan merakla beklenen Şevkat Yerimdar dizisinin 5.Bölüm 2.fragmanı yayınlandı.

FOX TV’ nin sevilen dizilerinden biri olan Şevkat Yerimdar eğlenceli bir bölümle izleyicileri kırdı geçirdi. Yeni başlayan dizi Şevkat Yerimdar cuma günleri 20.00 da izleyicilerle buluşuyor. Her hafta farklı farklı eğlenceli hikayelerin yayınlandığı Şevkat Yerimdar’ ın son bölümün de Esin iyileşir iyileşmez, aklına kaçırmasına sebep olan eşek şakasını yapanlardan intikam almaya karar verir. Şevkat ve arkadaşlarına mahallede diz çöktürme seviyesine getirir. Olaylar karakolda son bulur. Şevkat ve Esin olaylar sonrasında kavga ederler ve küserler. Daha sonrasınfa Esin, boraylada tartışarak küser. Esin Paris’e gitmeye karar verir. Şevkat onun bu kararından vazgeçirmek için herşeyi yapmaya başlar. Şevkat, Esin’i bu kararından döndürebilecek mi ?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ