Sanikhaber.com

Şevkat Yerimdar Dizisinin 4.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Şevkat Yerimdar Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Şevkat Yerimdar Dizisinin 4.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Şevkat Yerimdar Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Fox Tv ekranlarının yeni komedi dizisi izleyiciler tarafından büyük bir beğeni aldı. Şevkat Yerimdar, Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi olacak gibi duruyor. Dizi ekranlara Sinema filminden uyarlanmış bir şekilde geliyor. Yayınlanan son bölümü ile Şevkat Yerimdar izleyecilerini ekrana kitledi. 3.bölümün ardından yeni bölümde neler olacağını merak eden izleyiciler 4.bölüm fragmanını aramaya başladı. Dizinin kadrosunda Özgürcan Çevik, Başak Parlak ve Salih Kanyon gibi tecrübeli oyuncular yer alıyor. Merakla beklenen 16 Haziran 2017 Cuma günü yayınlanacak olan Şevkat Yerimdar dizisinin 4.bölüm fragmanı yayınlandı.

ŞEVKAT YERİMDAR DİZİSİNİN 3.BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI ?

Şevkat’e bırakılan Esin o günün akşamında delirmiştir. Cevdet kızını bir akıl hastanesine yatırmak zorunda kalmıştır. Cevdet çok sinirli ve üzgündür. Kızının başına gelenleri cezalandıracaktır. Şevkat ve Niko, Esin’i ziyarete gelir. Akıl hastanesinde Şevkatlarla karşılaşan Cevdet onlardan hesap sorar. Esin’e yaklaşmalarına izin vermez ve uzak durmalarını söyler. Esin kimseyle konuşmamakta ve rüya aleminde yaşamaktadır.Bu bir ara dönemdir. Esin bu dönemi düzgün atlatamazsa hiç iyileşemiyecektir. Dünyadan kopuk halde yaşayacaktır.

Şevkat, Cevdet’in kızından uzak durması ikazından bulunmasına rağmen Esin’in yayına gitmeyi ve hızlıca onu dünyaya döndürmeye çalışır. Böylece yeni bir hikaye başlar. Şevkat, Niko ve Kazım, akıl hastanesini karıştırırlar ve ülkeyi ayağa kaldırırlar. Cevdet olan biten olayları öğrenince onları yakalamak için harekete geçer. Pascal televizyondan yaptığı yayınla Şevkat’e seslenir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ