Sanikhaber.com

Şevkat Yerimdar 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Şevkat Yerimdar 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Şevkat Yerimdar 5. Bölüm fragmanı izleyenlerle buluştu. Fox TV’de sevilen dizilerden birisi olan Şevkat Yerimdar Her hafta Cuma günleri 20.00’da izleyenleri ile bir araya geliyor. Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Murat Akkoyunlu, Burak Demir, Barış Murat Yağcı, Canan Maktal, Semra Güzel, Pascal Nouma ve Suzan Aksoy’dan oluşan oyuncu kadrosu ile komik ve eğlenceli dizinin her bölümü büyük ilgi toplamaya devam ediyor. Şevkat Yerimdar 5.bölüm fragmanı.

Her Cuma saat 20.00’da izleyicileriyle buluşan dizi oldukça beğeni topluyor. Heyecanlı ve eğlenceli dakikalar yaşatan dizinin yeni bölümünü izlemek  için sevenleri bir sonraki bölümü sabırsızlıkla bekliyor.Son bölümde Esin kendine gelir gelmez kendisine yapılan eşek şakasının intikamını almaya çalışıyor. Olaylar karakolda bitiyor. Şevkat ve Esin bunun sonucunda birbirine girerler ve araları açılır. Esin Paris’e dönmeyi kafasına takar. Şevkat de onu bu karardan vazgeçirmek için çabalar.

ŞEVKAT YERİMDAR KONUSU NEDİR?

Şevkat Yerimdar asi ruhlu bir mahalle delikanlısıdır. Haksızlığa ve ayrımcılığa tahammül edemez. En büyük problemi de öfkesini kontrol edememesidir. Şevkat samimi, sözünün eri ve öfkesine sürekli esir düşen bir insandır. Ancak bir o kadar yufka yürekli, zorda kalana yardım eden hatırşinas birisidir o.

Şevkat’in asla reddedemeyeceği Cevdet Bey bir gün ondan bir istekte bulunur. Hikayeyi başlatan da bu istektir. Şevkat hayatının en zor göreviyle karşı karşıyadır.Cevdet Bey, yurtdışından dönen kızını Şevkat’e emanet eder. Kızına sahip çıkmasını isteyip onu mahalleye gönderir. Şevkat için emanetse baş üstündedir. Ancak Şevkat’e emanet edilen Esin mahalleye adımını atar atmaz aklını kaybeder. Şevkat, Esin’in aklını başına getirmek için binbir çaba uğraşır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ