Sanikhaber.com

Seni Kimler Aldı Dizisinin 8.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Seni Kimler Aldı Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı? Yeni Bölümde Neler Olacak?

Seni Kimler Aldı Dizisinin 8.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Seni Kimler Aldı Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı? Yeni Bölümde Neler Olacak?

Atv ekranlarının sevilen dizisi  Seni Kimler Aldı’nın yeni bölüm fragmanı büyük bir heyecanla bekleniyor. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm fragmanını haberimizin devamında bulabilirsiniz. Kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Seni Kimler Aldı dizisi 18 Haziran Pazar akşamı saat 21.00’de Atv ekranlarında olacak. Başrollerinde Duygu Yetiş, Yurdaer Okur, Yiğit Kirazcı ve Fulya Zenginer gibi tecrübeli oyuncuların bulunduğu, Seni Kimler Aldı dizisinin 18 Haziran 2017 pazar günü yayınlanacak olan 8.bölüm fragmanı yayınlandı.

Seni Kimler Aldı Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı ? Yeni Bölümde Neler Yaşanacak ?

Çamay’ların konağı beklenmedik bir silah sesi yankılanmıştır. Suat’ın tabancasından çıkan kurşun sadece kan dökmekle kalmayacak aynı zamanda tüm ailenin hayatını da dağıtıp herkesin hayatını karartacaktır.

Talat, Barış’la ilgili gizli gerçeği öğrenebilecek mi ? Ceren, Çamay’lara yaptığı teklifin cevabını almak için konağa geldiğinde Zehra’ya tüm zehrini boşaltır. Zehra, Ceren’in Barış hakkında söylenen herşeye inanmak istemez. Ceren’in yaptığı plan Zehra ve Barış’ı birbirinden ayırmaya yetecek midir?

Cahide ve Gülümser, daha Banu’nun cesedinden kurtulma fırsatı bulamadan bu ortak sırlarını üçüncü bir kişinin de dahil olmasıyla adete uçurumun kenarına gelmişlerdir. Bu krizden kurtulmayı nasıl başaracaklardır? Bu arada Cahide, Ceren’in sinsi isteklerini kabul eder ve Zehra’ya kabir azabı yaşatacak kararlarını uygulamaya koyar.

Çamay Konağı’ndaki büyük günün hazırlıkları tüm hız devam ederken Ceren hayatını karartan adamdan intikam almak için gün saymaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ