Sanikhaber.com

Savaşçı Dizisinin Merakla Beklenen 10.Bölüm Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı! Savaşçı Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Savaşçı Dizisinin Merakla Beklenen 10.Bölüm Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı! Savaşçı Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Savaşçı gerek sahneleri ile gerek oyuncu kadrosu ile adından söz ettirmeye devama ediyor. 11 Haziran Pazar akşamı yayınlanan son bölümün ardından dizinin sıkı takipçileri Savaşçı dizisinin 10.yeni bölüm fragmanını aramaya başladı. Savaşçı dizisinin bu haftaki bölümünde, Mehmetçik teröristlerin şehirdeki bağlantıları ile ilgili olarak gün yüzüne çıkan bilgiler Yüzbaşı Kağan’ı çok kötü duruma soktu. Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosunda, Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer gibi isimler yer alıyor. Albay Kopuz ve Kılıç tii dahi Kağan’la ilgili şüpheye düşerken, öğrediklerine inanmak istemeyen Yüzbaşı Kağan herkese gerçeği açıklamak zorunda olduğunun farkındadır. Merakla beklenen 18 Haziran 2017 Pazar akşamı yayınlanacak olan Savaşçı dizisinin 10.Bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı.

SAVAŞÇI DİZİSİNİN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI ?

Mehmetçik teröristlerin şehirdeki uzantılarıyla ilgili ortaya çıkan bilgiler ile şok olmuştur ve bu bilgiler Yüzbaşı Kağan’ı kötü bir duruma sürüklemiştir. Albay Kopuz ve Kılıç timi bile Yüzbaşı Kağan’la ilgili şüpheye düşerken, öğrendikleri karşısında şok olan Yüzbaşı Kağan herkese gerçeği anlatmanın zorunda olduğunun farkına varır.

Bu sırada Mehmetçik’e yapılmış olan kanlı panların sorumlularının sınırı geçmek üzere olduklarıyla ilgili gelen bilgi üzerine Kılıç Timi hızla operasyona gider. Fakat operasyon anında Kapız Albay’dan gelen emir Kağan ve tim arasında gerginliğin yükselmesine sebep olur.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ