Sanikhaber.com

Savaşçı 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Savaşçı Son Bölümde Neler Yaşandı? Gelecek Bölüm Neler Olacak?

Savaşçı 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Savaşçı Son Bölümde Neler Yaşandı? Gelecek Bölüm Neler Olacak?

Gerek sahneleri ile gerek oyuncu kalitesi ile adından çokça söz ettiren Savaşçı dizisi Fox Tv’de hayranları ile buluştu. 11 Haziran Pazar akşamı Fox Tv’den yayınlanan Savaşçı son bölüm sonrasında izleyiciler Savaşçı 10. yeni bölüm fragmanı için bekledi. Savaşçı yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Sevilen dizi Savaşçı’da bu hafta; Mehmetçik katillerinin şehirdeki uzantıları ile alakalı olarak gün yüzüne çıkan bilgiler Yüzbaşı Kağan’ı çok kötü durumda bıraktı. Savaşçı oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Fırat Albayram, Burç Kümbetlioğlu, Hakan Dinçkol, Alican Albayrak ve Uğur Biçer gibi ünlü oyuncular ter döküyor. İşte, Savaşçı son bölüm izleme linki sizlerle. Mehmetçik katillerinin şehirdeki uzantılarıyla alakalı gün yüzüne çıkan Yüzbaşı Kağan’ı zor duruma sokar. Albay Kopuz ve Kılıç Timi dahi Kağan’la alakalı şüpheye düşerken, öğrendiklerine inanmak istemeyen Yüzbaşı Kağan herkese açıklama yapmak zorunda olduğunun farkındadır.

SAVAŞÇI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mehmetçik katillerinin şehirdeki uzantılarıyla alakalı gün yüzüne çıkan bilgiler Yüzbaşı Kağan’ı kötü durma düşürür. Albay Kopuz ve Kılıç Timi dahi Kağan’la ilgili şüpheye düşerken, öğrendiklerine inanamayan Yüzbaşı Kağan herkese hesap vermek zorunda kalıdığının farkına varır.

Bu sırada Mehmetçik’e yapılmış olan kanlı operasyonların sorumlularının sınırı geçmek üzere olduğuyla alakalı gelen haber üzerine Kılıç Timi yeniden atağa kalkar. Lakin operasyon anında Kopuz Albay’dan gelen emir Kağan ve tim arasında sinire neden olur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ