Sanikhaber.com

Rus Çift Antalya Da Beklenmedik Bir Şekilde Yakalandı

Rus Çift Antalya Da Beklenmedik Bir Şekilde Yakalandı

Rusya’ dan Türkiye’ ye akın eden turist sayısı her geçen gün artmaya devam ederken turist sayısında rekor üstüne rekor kırılıyor. Bunun yanında da ilginç olaylar yaşanmıyor değil.

Rusya’ dan Sibirya bölgesinin de bulunan Surgut şehrinden ülkemizin güzide şehirlerinden olan Antalya’ ya tatil yapma amacıyla gelen ve bir otele yerleşen Rustam ile Mariya çifti, otelden ayrılma kararı aldıkları gün bir otel çalışanının şüphelenmesi dolayısıyla valizlerinin aranmasına karar verildi. Tanıkların gözünün önünde aranan valizlerden çıkanlar herkesi adeta şaşkına çevirdi.

Aranan iki büyük valizin içinden  plastik su şişelerine koyulmuş 5 litre Bayliss likör, 14 tane rulo şeklinde tuvalet kağıdı, iki tane bornoz, birkaç tane havlu ve terlik, 7 kilo kadar portakal ve alınanlar arasında en ilginci olan otelin bahçesinde bulunan çiçeklerden sökülerek alınmış olması. Hırsızlık olayının anlaşılıp gün yüzüne çıkarılmasının ardından kleptoman olduğu anlaşılan Rus çiftten çalınan eşyaların toplam piyasa değerleri 231 dolar olarak belirlendi ve Rus çiftten tahsil edilmesinin ardından otelden çıkmalarına izin verildiği belirlendi.

Yüz kızartıcı bir olay olarak görülen bu olayda olayı gerçekleştirenlere ülkeleri Rusya’ dan ağır yorumlar geldi. Rusya sosyal medyasında bomba etkisi yaratan olayla ilgili yorumlarda “Bu tür kişiler Rusya’nın şerefle haysiyetine işte böyle darbe vuruyor”, “Kendimizi yine gösterdik, yine rezil olduk!”, “Oteldeki her şey dahil sistemini harfi harfine uygulamışlar”  gibi dikkat çekici ifadeler kullanıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ