Sanikhaber.com

Payitaht Abdülhamid Dizisinin 17.Bölüm Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı! Abdülhamid’in Akıllıca Oyunlarıyla Düşman Devletlerine Nasıl Darbe İndirecek?

Payitaht Abdülhamid Dizisinin 17.Bölüm Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı! Abdülhamid’in Akıllıca Oyunlarıyla Düşman Devletlerine Nasıl Darbe İndirecek?

TRT 1’in beğeniyle izlenen tarih dizilerinden biri olan Payitaht Abdülhamid 16. bölümü yine büyük heyecana sahne oldu. Payitaht Abdülhamid son bölümden sonra gözler Payitaht Abdülhamid 17. sezon finali bölümü fragmanına çevrildi. 1896 yılında, Sultan Abdülhamid’in padişahlığının 20. yılından itibaren o dönemde ki önemli olayları seyirci karşısına çıkaran Payitah Abdülhamid’in 16 Haziran tarihli son bölümünde şaşırtıcı gelişmeler yaşandı. Abdülhamid’in yeni harp nizamı yeniliği ile kendilerine yeni bir strayeji yolu çizmeye çalışan ve Osmanlı’yı parçalamak için kılıktan kılığa giren düşman ittifa devletleri Sultan’ın akıllıca uyguladığı planıyla şok etsinde kaldırlar. Başrollerinde, Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu, Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt gibi isimlerin bulunduğu dizinin 23 Haziran 2017 Cuma günü yayınlanacak olan Payitaht Abdülhamid 17.bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI ?

Abdülhamid’in yeni harp nizamı yeniliği ile kendilerine yeni bir strayeji yolu çizmeye çalışan ve Osmanlı’yı parçalamak için kılıktan kılığa giren düşman ittifa devletleri Sultan’ın akıllıca uyguladığı planıyla şok etsinde kaldırlar. Abdülhamid Hiram’dan öğreneceklerinden sonra cepheyi nerede açacağını belirlemiştir. Ama Hiram’ın bir oyunu daha vardır. Hatice’nin yaptığı küçük şaka onun hayatının tamamen değiştirdi. Vasfi Efendiyle evlenip Kemalettin’i Naime’ye bırakacak. Hatice hayatını değiştirecek bir kararın eşiğindedir. Abdülhamid elindeki koz ile düşmanı tek cepheye çekiyor. Mahmud Paşa bu kozun peşindedir. Theodor Herzl, Osmanlı’dan toprak almaya çalışmaktadır. Oyunları Abdülhamid’in iradesi karşısında çaresiz kalıyor. Bidar, kardeşini kurtarabilecek mi ? Makbule’nin sırrını çözebilecek mi ? Mahmut Paşa, Seniha’ya yardım ediyor. Abdülhamid savaş öncesi içerdeki hainleri temizleyeme kararlıdır.Bir Surre Alayına bu görev veriliyor. Ancak alayın başındaki isim beklenmeyen birisi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ