Sanikhaber.com

Oylum Talu’nun Konuğu Olan Mazhar Alanson: Cem Yılmaz ile Aramızda Bir Kırgınlık Var, Yanlış Yaptım Herhalde

Oylum Talu’nun Konuğu Olan Mazhar Alanson: Cem Yılmaz ile Aramızda Bir Kırgınlık Var, Yanlış Yaptım Herhalde

Oylum Talu’nun sunduğu Burası Haftasonu programına konuk olan Mazhar Alanson, MFÖ’nün yeni albümüyle ve Mazhar Olmak kitabıyla alakalı sorulara cevaplayan meşhur sanatçı, Cem Yılmaz filmleriyle alakalı sorulan soruları da cevapsız bırakmadı .

Hokkabaz filmine ilişkin Ünlü sanatçı, “Bir nokta bir kırgınlık yaşandı. Arkadaşlıkla alakalı değil, film konusunda… Şahsım olarak bazı yanlışlar yaptım galiba. Çocuk da bundan sonra çekindi herhalde birlikte çalışmaya” şeklinde konuştu.

“Her Şey Çok Güzel Olacak’ın 20’nci Yılı İçin 40 Dakikalık Proje”

Cem Yılmaz’ın efsane yapıtlarından Her Şey Çok Güzel Olacak filminin 20’nci senesi adına 40 dakikalık bir proje hayata geçirme planı olduğunu okuduğunu belirten Mazhar Alanson, yaşanan kırgınlığa ciddi şeylerin sebebiyet vermediğini, “Küçük bir şey sebep olmuş olsa gerek, ciddi bişey olduğunu düşünmüyorum” ifadelerinde bulundu.

“Cem’in Filmleri Bazı Kimseler İçin Bir Numara Büyük”

Cem Yılmaz’ın imzasını attığı işlere övgüde bulunan Mazhar Alanson sözlerine şöyle devam etti:

“ Cem Yılmaz’ın büyükler için hazırladığı filmlerde rol almayı seviyorum. O projeler de çok büyük gişe almıyor. Karlı olduğundan olsa gerek hala kamerayı yere indiremedi. Uzayda geziniyor. Sanırım bu  işlerin gişesi daha fazla oluyor. Çok ince espriler yapıyor. Anadolu o sebepten Recep İvedik gibi algılayamıyor. Aşırı zeki biri… İftarlık gazoz filmini iki defa seyrettim, nefis bir film. Oyunculuğu çok başarılıydı. Filmlerine bi kez daha baktım. Bazıları için gerçekten bir gömlek büyük. Şener Şen ile beraber çektiği filmi de çok beğendim. Artık Cem Yılmaz Türk sinemasında bir yere sahip. Yaptığı işlere Antalya’da falan ödül verilmeli artık.” Şeklinde ifadelerde bulundu.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ