Sanikhaber.com

Otopark Görevlisi Arabayı Park Ediyorum Derken Otomobil İle Bankaya Girdi

Otopark Görevlisi Arabayı Park Ediyorum Derken Otomobil İle Bankaya Girdi

Adana’da park edilmek üzere çekilmiş arabayı yerine bırakmak için binen görevli memur, frene basıyorum diye gaza yüklenince araba ile birlikte biranda kendisini bankanın içinde buldu. Bankanın personelleri çok büyük bir şoka girdi ve araç sahibi ‘Bizim Adana’da her şey oluyor, alıştık böyle şeylere’ diye konuştu. Adana’nın Merkez Seyhan ilçesi Kayalıbağ Mahallesi’nde meydana gelen gülünç olay araç sahibinin avukatının bürosuna gitmesiyle başladı. Murat Tanoğlu, 01 TM 900 plakalı arabasını otoparka çekti. Otopark çalışanı Özkan Çullu’da otomatik vitesli arabayı geri vitese taktı ve dönmeye çalıştı. Tam o sırada hızlanmaya başlayan araba, hemen yan tarafta bulunan bir bankanın camını kırıp içeri girdi.

Yaşanılan talihsiz kazada bir banka görevlisi hafif yaralandı. Yaralanan banka personeli Soner Kırımbay, ambulans çağırılarak olay yerinden hastaneye gönderildi. O sıralarda banka personellerinin yaşanılan olaydan ötürü korku yaşadığı görülürken, diğer yanda kazanın yaşandığı yerde insanlar toplanıp arabanın fotoğraflarını çektiler.
Arabanın Sahibi Dalga Geçti: Arabayı Bankaya Yatırmışlar
Arabanın sahibi olan Tanoğlu, yapmış olduğu açıklamada, yapılan talihsiz kazanın kendisine telefondan duyurulduğunu söyleyerek, “Otopark kağıdı bende, araba bankada. Arabayı bankaya yatırmışlar. Bizim Adana’da her şey oluyor. Alışmıştık böyle şeylere.” diye gülünç şeyler söyledi.
Sana Bir şey Olmasın Davacı Değilim
Tanoğlu diğer taraftan, “Davacı değilim. Sana bir şey olmasın.” diye otopark çalışanını da sakinleştirmek istedi. Kazayı gerçekleştiren Çullu, ifade alınmak amacı ile emniyete götürüldü.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ