Sanikhaber.com

Nusr-Et Restoranlarının Sahibi Nusret Gökçe’nin Başı Bebek Halkı İle Dertte. Bebek Vatandaşı İmza Topladı

Nusr-Et Restoranlarının Sahibi Nusret Gökçe’nin Başı Bebek Halkı İle Dertte. Bebek Vatandaşı İmza Topladı

Sosyetenin bir numaralı etçi’si olarak hafızalara kazınan Nusret Gökçe, Bebek’te yer alan şubelerine bir yenisini daha ekledi. Lakin Bebek sakinlerinin, Nusret’in dükkanından çıkan dumandan rahatsızlık duyunca havalandırmanın düzeltilmesi için aralarında imza toplamaya başladığı öne sürüldü.

Ete tuz atma (saltbae) efsanesiyle tüm dünyada fenomen haline gelen Nusret Gökçe, geçtiğimiz ay Bebek şubesini açtı. Lakin Bebek sakinleri, aşırı şekilde duman çıkmasından dolayı rahatsız oldu.

Nusret’in restoranından çıkan dumanından rahatsız olan bebek sakinleri, “Her gün mangal kokusu alıyoruz” dedi.

NUSRET İÇİN İMZA KAMPANYASI

Bebek’te yaşayanların, Nusret’in havalandırmasın için bir çözüm bulmasını istediği ve aralarında imza topladığı iddia edildi. Ete tuz atma (saltbae) hareketiyle tüm dünyada efsaneleşen Nusret Gökçe, geçtiğimiz aylarda Bebek şubesini sevenleri için açtı. Lakin Bebek sakinleri, aşırı dumandan dolayı şikayetçi olmak istiyor

Nusret’in restoranından çıkan dumanından rahatsız olan bebekli vatandaşlar, “Her gün mangal kokusu alıyoruz” diyerek tepkilerini belli ettiler.

Bebek’te yaşayanların, Nusret’in havalandırmasına bir çözüm bulunmasını söyledikleri ve aralarında imza topladığı iddia edildi.

Nusret Gökçe Kimdir ?

1983 senesinde Erzurum’da doğran Nusret Gökçe, maden işçisi bir babanın 5 evladından erkek olanıdır. Henüz iki yaşındayken ailesiyle beraber Erzurum’dan Darıca’ya göç eden Nusret, maddi nedenlerden dolayı Darıca Faik Şahenk Ortaokulu’nu altıncı sınıfta bıraktığı öğrenildi.

Meslek hayatına Bostancı’daki kasaplar çarşısında adım atan Nusret, uzun bir süre kasap çıraklığı ile uğraşmıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ