Sanikhaber.com

Muhteşem Yüzyıl Kösem 29.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Kemankeş Paşa İdam Edildi! Muhteşem Yüzyıl Kösem Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 29.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Kemankeş Paşa İdam Edildi! Muhteşem Yüzyıl Kösem Son Bölümünde Neler Yaşandı?

FOX TV ekranlarının baş dizisi haline gelen izleyiciyi ekranlara kilitleyen ve büyük beğeniyle izlenen Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin merakla beklenen  yeni bölümü 20 Haziran Salı akşamı saat 20.00 da izleyicisi ile Fox Tv ekranlarında buluşacaktır. Yayınlandığı günden itibaren izleyiciyi ekranlara kilitleyen ve her bölümü soluksuz izlenen Muhteşem Yüzyıl Kösem 20 Haziran Salı günü yayınlanacak olan 29.bölüm fragmanı yayınlandı.Dizinin oyuncu kadrosunda, Nurgül Yeşilçay, Metin Akdülger, Farah Zeynep Abdullah ve Aslı Tandoğan gibi isimler yer alıyor.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem 28.Bölümünde Neler Yaşandı ?

Kösem Sultan en büyük düşmanını öğreniyor. Saraydan gönderilen, Kösem Sultan İbrahim’i yanına alarak şimşirliğe götürür. Orda yüzleşme başlar. Sultan İbrahim ise aldığı karardan vazgeçmez. Kösem Sultan, İbrahim’in bu akılsızca davranışları için ona bir ders vermek ister. Vezir-i Azam Kemankeş Paşa’yla beraber Yeniçeri ocağında kargaşa çıkarmaya karar verirler. Kargaşanın haberini alan Turhan Sultan, ana oğlulun arasını iyice bozmak ister. Kösem Sultan’ın mührünü çalar ve onun adından yeniçerilere emir verir.

Hainliği ortaya çıkan Kemakeş Paşa’nın Sultan İbrahim tarafından idam edilmesi kararı verilir. Kösem Sultan ise Kemankeş’i kaçırtıp, gizler. Kemankeş’in gizlendiği yeri öğrenen Turhan Sultan bir anlaşma yaparak yerini Sultan İbrahim’e söyler.

Gizlendiği yeri Sultan İbrahim yeniçerileri ile basar ve Kemankeş Paşayı ele geçirir. Kemankeş Paşa Kösem Sultan’ın gözleri önünde idam edilir. Kösem Sultan ise tüm bu olanlara sebep olanın Turhan Sultan olduğunu öğrenmiştir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ