Sanikhaber.com

MR Odasında Kayınpederine Yardım Etmek İstedi, Belindeki Silah Makineye Yapıştı

MR Odasında Kayınpederine Yardım Etmek İstedi, Belindeki Silah Makineye Yapıştı

Kayınpederi ile hastaneye giden damat MR çekilirken yardımcı olmak istedi ve MR cihazına yaklaştı. O an damat emekli polis olduğu için belinde silah vardı ve fiyatı milyon dolarlar olan MR cihazına yapıştı. Hem makine pahalıydı hemde silahın içi doluydu bu yüzden heyecan dolu dakikalar yaşandı.

İçi Dolu olan silah yaşanan panik anlarından sonra 2 saat boyunca süren çalışmayla yapıştığı yerden çıkarıldı. Gece saat 02.00 de kayınpederi Necati K.’ye (80) MR çektirmek için Nazilli Devlet Hastanesine gelen emekli polis memuru Beyhan Ş. (57), belindeki silahla manyetik çekim gücü yüksek odaya girdi.

Üzerinde metal eşyaları çıkarması gerektiğini unutan Beyhan Ş., kayınpederine yardım etmek istedi belindeki silah MR cihazın mıknatısına yapıştı. Bir anda korku ve panik yaşayan görevliler, piyasa değeri 1 milyon dolar olduğu söylenilen cihazın mıknatısına yapışan tabancayı yapılan tüm çabalara rağmen yerinden kıpırdatamadı. Bu esnada tabancanın tetiği çekili olduğunu fark eden görevli, durumu MR cihazını kiralayan özel şirket yetkilisine iletti.

Tabancayı olduğu yerden çıkartmak için kısa bir inceleme yapan şirket görevlisi, titiz bir çalışmayla silahın açık olan mekanizma bölümüne olası bir ateşlemeyi önlemek için sert bir cisim yerleştirildi. Daha sonra 5 metre uzunluğundaki bakır kablonun ucundan düğümle bağlanan tabanca, 5 kişinin gayretiyle oradan çekmesi neticesinde olduğu yerden sökülebildi. Şarjörü çıkartıldıktan sonra mekanizması kontrol yapılan tabancanın namlusunda mermi olmadığı görüldü. Şirket yetkilisi, emekli polis memuru Beyhan Ş.’den şikayetçi oldu. Beyhan Ş., şarjöründe 3 mermi olan silahını alıp yaşananlar sebebiyle özür diledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ