Sanikhaber.com

Milli Takımlar Teknik Patronu Fatih Terim’in Şikayeti Üzerine,Rasim Ozan Kütahyalı Hakkında Zorla Getirme Kararı Çıktı!

Milli Takımlar Teknik Patronu Fatih Terim’in Şikayeti Üzerine,Rasim Ozan Kütahyalı Hakkında Zorla Getirme Kararı Çıktı!

Fatih Terim’in şikayetçi olduğu gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı duruşma salonuna tekrar katılmadığı için kolluk kuvvetlerince zorla mahkemeye getirildi.

Milli takımlar teknik sorumlusu Fatih Terim’in şikayetçi olması üzerine 2 yıl hapis cezasına çarptırılan Rasim Ozan Kütahyalı hakkında Fatih Terim tarafından ikinci kez  şikayetçi olunmuştu.

 Terim’in şikayeti üzerine Rasim Ozan hakkında “iftira” ve “hakaret” suçlamalarından bir kez daha dava açılmıştı.Davanın ikinci duruşması bugün İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde görüldü.Duruşmada Rasim Ozan ve Fatih Terim’in avukatları yer aldı.Duruşmada konuşan Fatih Terim’in avukatı,”Sanık duruşmalara katılmamayı alışkanlık haline getirmiştir. Sanık hakkında soruşturma aşamasında da zorla getirilme çıkarılmış ancak infaz edilmemiştir”ifadelerini kullandı.

 Bunun üzerine Rasim Ozan Kütahyalı’nın avukatı ise,Rasim Ozan’ın iş gezisi nedeniyle yurtdışına çıktığını ve bu yüzden duruşmaya katılamadığını beyan etti.

Alınan ifadelerin  ardından ara kararını açıklayan mahkeme, bir sonraki duruşma için Rasim Ozan Kütahyalı’nın kolluk kuvvetleri tarafından zorla getirilmesine karar verdi.

Rasim Ozan, Aziz Yıldırım’ın açtığı davada ise beraat etti.

Rasim Ozan Kütahyalı Kimdir?

Rasim Ozan Kütahyalı 30 Nisan 1981 de İzmir’de doğan  Türk köşe yazarı ve televizyoncudur .Eski Taraf gazetesi yazarıdır. Şimdilerde ise Takvim ve Sabah gazetesinin Pazar ekinde köşe yazarlığı yapmaktadır.Daha öncelerde  Kanaltürk’te yayınlanan Ters Cephe programında yorumculuk yapmıştır.Şimdilerde ise adının duyulmasını sağlayan  Beyaz TV’de Dinamit, Beyaz Futbol ve Derin Futbol programlarında yorumcudur. Taraf gazetesindeki  yazarlığından önce Sinan Çetin’in firması Plato Film’de metin yazarlığı ve kast direktörlüğü yaptı. 2008’in Aralık ayından itibaren Kanal T’de ana haberleri yorumlandırdı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ