Sanikhaber.com

Milli Takım’da Skandal Devam Ediyor! Arda Turan’ın Ardından Bende Bırakıyorum!

Milli Takım’da Skandal Devam Ediyor! Arda Turan’ın Ardından Bende Bırakıyorum!

Geçtiğimiz günlerde sansasyonel bir şekilde Milli Takımı bıraktığını açıklayan ve oldukça tepki alan Arda Turan’ın ardından bir isim daha bıraktığını açıkladı. Burak Yılmaz, Arda Turan’a “Sen Milli Takımı bırakıyorsan ben de bırakıyorum.” dedi, Arda “Senden dostun olarak rica ediyorum, yapma.” diyerek engel oldu.

Makedonya maçının bitiminin ardından gazeteci Bilal Meşe’ye saldıran ve tepki gösteren Barcelonalı oyuncu Arda Turan, Takım uçağında bir skandala imza attığı olayın ardından Milli formayı bir daha giymeyeceğini açıklamıştı.

Gerçekleştirdiği basın toplantısında Arda Turan’ın, Ay Yıldızlı formayı bıraktığını açıklaması, Slovenya’daki kampta şok etkisi yarattı. Çünkü en yakın arkadaşları dahi Arda’nın böyle bir karar alacağını beklemiyordu. En yakın arkadaşı olan Burak Yılmaz dahi bu kararı beklemiyordu.

ARDA KAMPTAKİ BÜTÜN ARKADAŞLARINI ŞAŞIRTTI.

Bu kararın ardından ünlü futbolcu Arda Turan, Slovenya’da takım otelinden ayrılmadan önce arkadaşları ile son kez bir araya geldi. İşte o toplantı gerçekleştiği sırada Burak Yılmaz sürpriz bir çıkış yaptı.

“SEN BÖYLE KARAR ALDIYSAN BEN DE BIRAKACAĞIM”

Duygusal yoğunluğun verdiği etkenle birlikte Burak Yılmaz, “Ben de bırakacağım. Sen böyle bir karar aldıysan ben de Milli Takımı bırakıyorum” dedi. Ancak Arda Turan, buna engel olmayı başardı.

ARDA TURAN: BENİM YAŞADIĞIM BENİ İLGİLENDİRİR

Arda Turan, yakın dostu olan Burak Yılmaz’a, “Hayır, benim yaşadığım konu ayrı ve beni bağlar. Bu milli dava ve milli forma. Senden dostun olarak rica ediyorum asla böyle bir şey yapma” ifadelerine yer verdi.

Burak Yılmaz da duygusal yoğunlukla yaptığı bu çıkışın ardından Arda ile konuştuktan sonra “Haklısın” diyerek bu kararından vazgeçti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ