Sanikhaber.com

Meral Akşener Antalya’da Katıldığı Bir İftar Programında Konuştu: Ey Bahçeli Hiç İçin Sızlamıyor Mu?

Meral Akşener Antalya’da Katıldığı Bir İftar Programında Konuştu: Ey Bahçeli Hiç İçin Sızlamıyor Mu?

Antalya’da Milletyetçi Meslek Adamları Birliği Derneğinin The Marmara Hotel’de düzenlediği iftar yemeği programına Merak Akşener’de katıldı

Isparta Bağımsız Milletvekili Nuri Okutan, Konyaaltı Belediye Başkanı Cumhuriyet Halk Parti’li Muhittin Böcek, Merkez Bankası eski başkanı Durmuş Yılmaz ve Milliyetçi Hareket Parti’li eski milletvekillerinin de katılım gösterdiği iftar programında Meral Akşener, hepsi kadınlardan oluşan protokol masasında yemeğini yedi.

Katılımcılar Akşener’e yoğun ilgi gösterdi. Akşam ezanının ardından iftarını yapan ve namazını eda eden, namazını kıldıktan sonra iftar verilen alana başörtüsüyle birlikte dönen Akşener, Kuran tilavetinin sonrasında başörtüsünü çıkardı.

‘Utanmıyor Musunuz Ağıt Yakmaya? Ey Bahçeli Hiç İçin Sızlamadı Mı?’

Referandum çalışmaları kapsamında Hayır kampanyası yürütürken FETÖ’cü olmakla suçlandığını belirten Meral Akşener, sözlerine şöyle devam etti:

“Referandum sandıklarından evet çıktığı andan itibaren Türkiye Devletinin güllük gülistanlık olacağını, aşacağını, uçup kaçacağını iddia edenler bugün bu aziz Türk milletini yanlışa sürüklemiş olmaktan dolayı acaba utanç duyuyorlar mıdır? O günden bugüne kadar şehit olan vatandaşlarımızın, askerlerimizin sayısını söylemeye dilim varmıyor. Ve son olarak dün bir arkadaşımızın öğretmen kızı, Aybüke öğretmen şehit edildi. Ve maalesef hapishaneden çıkan bir hanımefendi kadar gündem olmadı. Songül yarbay bir Türkmen kızı, Yörük kızı, Songül yarbay namusu ve şerefiyle oynanarak bir oyun ile ordudan ihraç edildi. Aynı helikopterin içinde biri FETÖ terör örgütünün kumpasıyla, hani o günün başkanını savcısıydı ya, o kumpasla mesleğinden ihraç edilen Songül Yarbay ve sonra kendine atılan bir iftira sonucu hala denetimli serbestlikle imza vermek durumunda olan Aydoğan Paşa aynı helikopterde birlikte şehadete yürüdüler. Buradan sormak istiyorum; Songül Yarbay için utanmadan çekinmeden havuz medyasında övgü düzenler hiç mi utanmıyorsunuz? Siz aynı hanımefendinin namusuna dil uzatmadınız mı? Allah sizi kahretsin. Bugün ağıt yakıyorsunuz. Birisi çıkıp ‘asker eşleri, sevgilileri, kızları soyunsunlar’ dedi. Utanmıyor musunuz bugün ağıt yakmaya, yüzünüz de mi kızarmıyor? Bugün gencecik bir öğretmenimiz şehit edildi. Her gün 1-2-3-5-10-15-16 şehit. Hiç vicdanınız sızlamaz mı? Ey Bahçeli, hiç içiniz sızlamıyor mu? Fiili durumu hukuki durum çerçevesine aldınız. Bugün neyin nasıl olduğu bile belli olmayan bir partili başkanlık sistemiyle karşı karşıyayız.” İfadelerini kullandı.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ