Sanikhaber.com

Kırgın Çiçekler Dizisinin 88.Bölüm Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı! Kader’in Annesi Kızlara Kabus Gibi Günler Yaşatacak!

Kırgın Çiçekler Dizisinin 88.Bölüm Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı! Kader’in Annesi Kızlara Kabus Gibi Günler Yaşatacak!

Atv ekranlarının sevilen gençik-dram dizisi Kırgın Çiçekler’in son bölümünde Kader’in annesinin hastaneye gelen kişiye saldırarak yaralamasının ardından hızla kaçması dikkatleri üzerine topladı. Kader ile Meral arasında yaşanan gerginliklerin ardından genç kız nasıl bir tepki verecek? Yaptıkları yüzünden vicdan azabı çekmekte olan Meral kendine zarar verir.

Kırgın Çiçekler’in yayınlanan yeni bölümünde kızların esir tutuldukları yerden kaçırılması esnasında birbirlerine sataşmaları izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşattı. Sadri’nin iyileşmesi ve Kader’e DNA testi yapılması beklenen gelişmeler arasındaydı. Kırgın Çiçekler’in Merakla beklenen 12 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak olan 88.Bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı ! Meral Sadri ve Kader cephesinde ne gibi gelişmeler yaşanacak ?

Kırgın Çiçekler Son Bölümünde Neler Yaşandı ?

Kader kendine yapılan haksızlığı öğrenmesi üzerine Meral’in karşısına dikilmiştir. Kader’den ve kızlardan aldığı tepkinin üzerine verdiği kararların pişmanlığını çeken Meral, özür dileyerek hatasını affetirmeye çalışır.

Kader’inde hakkı olduğu Miras’ın üzerine konma girişiminde olan Meral, yaptığı şeylerden vicdan azabı duyurak ağlamaya başlar. Gözyaşları sel olurken “Neden bu kadar iyi birisin Kader, böyle iyi olma seni kandırırlar” diyerek söylenmeye başlar. Meral’in pişmanlığına şahit olan Kader ise ona sarılarak teselli eder.

Geçirdiği hastalık sebebiyle tedavi altında olan Kader’in annesi kızlara kabus gibi günler yaşatacak. Hastanedeyken yanına gelen kişiye saldırgan tavır sergileyen anne yangın tüpünü kaparak kadının kafasına vurur. Daha sonra çıldırmış bir vaziyette odadan kaçan Kader’in annesi şimdi sıranın kızında olduğunu söyler. Kader uyurken gizlice içeri giren kadın Kader’i öldürmeyi başarabilecek mi?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ