Sanikhaber.com

Kırgın Çiçekler 5 Haziran 87. Bölümünde Neler Yaşandı? 88. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?

Kırgın Çiçekler 5 Haziran 87. Bölümünde Neler Yaşandı? 88. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?

Atv ekranlarında yayınlanan gençik-dram dizisi Kırgın Çiçekler’in yayınlanan yeni bölüm fragmanında Kader’in annesinin hastaneye gelen kişiye saldırarak yaralamasının ardından hızla kaçması dikkatleri üzerine çekti. Kader ile Meral arasında yaşanan gerginliklerin ardından genç kız nasıl bir tepki verecek? Yaptıkları yüzünden vicdan azabı çekmekte olan Meral kendine zarar verir. Kırgın Çiçekler 5 Haziran 87. Bölümde neler yaşandı?

Kırgın Çiçekler’in yayınlanan yeni bölümünde kızların esir tutuldukları yerden kaçırılması esnasında birbirlerine sataşmaları izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşattı. Sadri’nin iyileşmesi ve Kader’e DNA testi yapılması beklenen gelişmeler arasındaydı. Kırgın Çiçekler 88.Bölüm fragmanının Cumartesi günü yayınlanması bekleniyor. Meral Sadri ve Kader cephesinde ne gibi gelişmeler yaşanacak.

Kader kendine yapılan haksızlığı öğrenmesi üzerine Meral’in karşısına çıkarak hesap sormuştu. Kader’den ve kızlardan aldığı tepkinin üzerine verdiği kararların pişmanlığını çeken Meral, özür dileyerek hatasını kapatmaya çalıştı.

 

Kader’in hakkı olan Miras’ın üzerine konma girişiminde olan Meral, yaptığı şeylerden vicdan azabı duyurak ağlamaya başlar. Gözyaşları sel olurken “Neden bu kadar iyi birisin Kader, böyle iyi olma seni kandırırlar” diyerek başını duvarlara vurur. Meral’in pişmanlığına şahit olan Kader ise onu sarılarak teselli eder.

Geçirdiği hastalık sebebiyle tedavi altında olan Kader’in annesi kızlara kabus gibi günler yaşatacak. Hastanedeyken yanına gelen kişiye saldırgan tavır sergileyen anne yangın tüpünü kaparak kadının kaafına indirir. Daha sonra çıldırmış bir vaziyette odadan kaçan Kader’in annesi şimdi sıranın kızında olduğunu söyler. Kader uyurken gizlice içeri giren kadın Kader’i öldürmeyi başarabilecek mi? Bu sorunun yanıtı gelecek bölümde.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ