Sanikhaber.com

Kediler Jiletle Birbir Kesildi… Yapılan Bu Vahşetten İnsanlık Utandı ! Hayvan Cinayeti Fatih’te Gerçekleşti

Kediler Jiletle Birbir Kesildi… Yapılan Bu Vahşetten İnsanlık Utandı ! Hayvan Cinayeti Fatih’te Gerçekleşti

İstanbul Fatih’te bir belediye parkın da kedilerin sürekli jiletle her yeri kesilmiş bir şekilde bulunduğu iddiaları sosyal medyayı salladı. Bir sosyal medya kullanıcısı aynı parkta devamlı olarak özellikle yavru kedilerin karnı ve bacaklarının henüz kim olduğu belli olmayan kişi ya da kişiler tarafından kesildiği düşünüldü.

Sosyal medyada kullanıcılar tarafından jiletlenmiş kedi fotoğrafları kullanıcıların yoğun tepkisine bir sebep oldu. Fatih Kocamustafapaşa’da Marmara Caddesi Semt Konağı’nın oradaki parkta kolu, bacağı ve karnı kesilmiş bir şekilde bulunan kedilerin fotoğraflarını sosyal medyaya yükleyen bir kullanıcı bölgede yaşanan işkenceyi gözler önüne serdi adeta.

Özellikle Anne Kedilerin Yavruları Hedef Alınıyor 

Ekşi Sözlük isimli bir platformda yayınlanan ve bir sosyal medya kullanıcısının paylaştığı fotoğrafın altına eklediği notta, Her gün aynı parkta özellikle yavru kedilerin başlarının ve kollarının jiletle kesildiğini altını çizdi. Paylaşımda sözü geçen parkın ve çevresinde yaşayan canlıların tehlike altında olduğu söylerken olayı yapan kişi ya da kişilerin tespit edilmediği belirtildi. Bölgede bulunan 5 yavru kediden birinin karnı kesilerek öldürüldüğü söylenirken yine aynı bölgede bulunan 4 ayrı yavru kediye de acil yuva arandığı ilanı yapıldı. Diğer bir yandan yapılan yorumlarda konu ile alakalı olarak Fatih Belediyesi’nden bu vahşi işkencelerle alakalı işlem başlatması beklendiği belirtiliyor.

 Hayvanlara yapılan bu vahşet karşısında sessiz kalmak yerine milyonlara gösteren insan tebrik yağmuruna tutuldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ