Sanikhaber.com

Kaybolan Çiçekler Adlı Programda Ufuk İsimli Şahıs Tarafından Kaçırılan Çocuk Büşra Nerede Tutuluyor ? Ufuk’un Kardeşi Uğur Yalanmı Söylüyor ?

Kaybolan Çiçekler Adlı Programda Ufuk İsimli Şahıs Tarafından Kaçırılan Çocuk Büşra Nerede Tutuluyor ? Ufuk’un Kardeşi Uğur Yalanmı Söylüyor ?

Kaybolan Çiçekler Programında 8 Kasım’dan beri haber gelmeyen ve ikinci kez kaçırılan 14 yaşındaki Büşra Ufuk K. tarafından zorla bir yerde tutuluyor. Annesi ve babası çocuklarının nerede olduğunu çok merak ediyor. Yayına gelen ihbar telefonları Büşra ve Ufuk K’nın Gaziantep’de olduğu beklentisindeydi. Kaybolan Çiçekler muhabiri Gaziantep’e gitti ve orada araştırma yapmaya başladı.

Yayına son gelen haberlere göre Ufuk ve Büşra Ufuk’un dedesinin evinde saklanıyordu. Ufuk’un dedesinin evine giden Kaybolan Çiçekler ekibi ev içerisinde küçük bir arama gerçekleştirdi. Fakat gidilen evlerde Ufuk ya da Büşra ile alakalı bir ize rastlanmadı. Aynı zamanda Ufuk’un kardeşi Uğur ile de kısa bir konuşma yapıldı.

Ufuk’un kardeşi Uğur kardeşinin nerede olduğu hakkında bi fikri olmadığını ve uzun süredir görüşmediğini söyledi. Kaybolan Çiçekler yayınına bağlanan Esra Hanım Büşra’nın Hatay’a götürüldüğünü iddia etti. Esra Hanım geçtiğimiz sene kendi kızının da Uğur tarafından kaçırıldığını söyledi. Ayrıca Ufuk’un iki erkek kardeşi daha olduğunu ve hepsinin bir kız kaçırma olayının olduğunu belirtti

Bir yıldır kızının yüzünü görmediğini söyleyen Esra Hanım komşularının yardımlarıyla Büşra’nın nerede tutulduğunu öğrendi. Ufuk ve Büşra ilk başta Ufuk’un dedesinin evinde kalmış sonrasında Hatay’a gitmişti. Kaybolan Çiçekler yayınına çok sayıda ihbar telefonu geldi ve herkes Ufuk’u Gaziantep’de gördüğünü ifade etti.

Alınan çok sayıda ihbarlara göre Büşra’nın Gaziantep’de Olma olasılığı yüksek

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ