Sanikhaber.com

Kanal D Ekranlarının Vazgeçilmez Dizisi Olan Arka Sokaklar’ın 446.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Arka Sokaklar Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Kanal D Ekranlarının Vazgeçilmez Dizisi Olan Arka Sokaklar’ın 446.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Arka Sokaklar Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Kanal D ekranlarının sezonlardır beğeniyle izlenen polisiye dizisi Arka Sokaklar son bölümüyle izleyicilerini yeni ekranlara kitledi. Cuma akşamlarına damgasını vuran polisiye dizisi son bölümüyle izleycilerine çok heyecanlı dakikalar yaşattı. Cuma günleri reytingleri zorlayan dizinin başrollerinde, Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan gibi isimler bulunuyor. Rıza baba ve ekibi Harun’un annesinin ölümünden dolayı babası İlhan’dan şüphelenmektedir. Harun, Rıza Baba ile anlaşma yaptı. Suçlunun İlhan olduğu ortaya çıkarsa, onun pis oyunları ortaya çıkacaktır. Merakla beklenen 16 Haziran 2017 Cuma akşamı ekranlara gelecek olan Arka Sokaklar dizisinin 446.Bölüm Fragmanı yayınlandı.

Arka Sokaklar Dizisinin 445. Bölümünde Neler Yaşandı ?

Rıza Baba ve ekibi Harun’un annesinin ölümünden dolayı katilin babası İlhan olabileceğinden şüphelenirler. Harun, Rıza babayla anlaşma yapar. Katilin İlhan olduğu ortaya çıkarsa, onun yaptığı pis olaylar gün yüzüne çıkacaktır. Fakat, ekibimizin yaptığı her işten İlhan’ın haberi olmaktadır. Ekip, içlerinde muhbirlik yapan biri olduğunu düşünmeye başlar.

Hüsnü’nün dünürlerinden Asiye’nin abisi İsmail ve annesi Mukadder hazırlıklar için İstanbul’a gelir. Düğün için hep birlikte alışveriş yapılacaktır. Kuyumcudan Asiye’ye düğünde takılacak takıları alır. Kadınlar İstanbul’u gezecekleri için, altınları İsmail’le birlikte eve göndermişlerdir. İsmail bir taksici tarafından tuzağa düşürülür ve gaspa uğrar. İsmail eve gelir, fakat altınlar yoktur. Nazike, İsmail’in hareketlerinden kaygılanır ve Tekin’i peşine takar. İsmail, evden çıktıktan sonra Tekin onu yakın takibe alır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ