Sanikhaber.com

Kanal 7 Ekranlarının Vazgeçilmezi Tatlı Bela 88. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Sevilen Dizi Tatlı Bela Son Bölüm Özeti!

Kanal 7 Ekranlarının Vazgeçilmezi Tatlı Bela 88. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Sevilen Dizi Tatlı Bela Son Bölüm Özeti!

Kanal 7 ekranlarının reyting rekorları kıran Tatlı Bela dizisi  88. yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Tatlı Bela’da Anjali’nin Divali Bayramı için Agnihotri malikanesine gitmesi ve mum yakması ilgi uyandırdı. Peki Niranjan ile karşılaşacaklar mı?

İlgiyle izlenen dizi Tatlı Bela yeni bölüm fragmanı yayınlandı,seyircileri heyecanlandırdı. Tatlı Bela’nın 88. bölümünde Anjali’nin hala Agnihotri malikanesini düşünüyor olması izleyicileri şaşırttı. Peki Niranjan tüm yapmış olduğu planlar için bir pişmanlık yaşayacak mı?

KANAL 7’NİN VAZGEÇİLMEZ DİZİSİ TATLI BELA 88. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SEVİLEN DİZİ TATLI BELA ÖZETİ

Hint dizilerini Türk seyirci ile buluşturan Kanal 7 gündeme oturacak bir Hint dizisini  daha ekranlara getiriyor. Hindistan’ın iki deneyimli ve ünlü yıldızı Avinash Sachdev ile Shrenu Parikh’i bir araya getiren ve Bir Garip

Aşk dizisinin 2. Sezonu olarak da bilinen Ek Baar Phir adlı dizi Tatlı Bela adı ile Kanal 7 ekranlarında.

Aşk ve nefretin karşı karşıya geldiği Shlok ve Ashta’nın birleşen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünün nelere yettiğini ne zorluklar aştığını gözler önüne serecek.
Tesadüflerin ve karşılaşmaların birbirlerine olan aşkın farkında değiller.Birbirlerine kenetlendiklerinden  habersiz olan Shlok ve Ashta her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler ve olaylar  Shlok ve Ashta’yı birbirlerine sıkıca bağlanmalarına sebep olacaktır.
Aşk ve nefretin karşı karşıya geldiği, nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela her gün saat 22:00’de Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşacak.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ