Sanikhaber.com

Kalbimdeki Deniz Dizisinin 34.Bölüm 2. Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı! Kalbimdeki Deniz Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Kalbimdeki Deniz Dizisinin 34.Bölüm 2. Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı! Kalbimdeki Deniz Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Fox Tv ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Kalbimdeki Deniz 34. sezon finali fragmanı yayınlandı mı? İzleyiciyi ekrana kilitleyen ve soluksuz izlenen dizi Kalbimdeki Deniz heyecan dolu sahnelere sahip olan son bölüm ile Fox Tv ekranlarında ki yerini aldı. Kalbimdeki Deniz son bölümde Mirat ve Deniz, Ece’nin sürpriz desteğiyle, Diyar’ın babası ve abilerini bir olumsuzluk oluşmadan evden göndermeyi başarsalar da Salman ve Şirzat’ın şüpheleri hala devam etmektedir.Kardeşini gördüğünde sevindiğini belli etmeyen Civan, onunla baş başa görüşebilmek için Mirat’ın karşısına çıktı. Fox Tv ekranlarının beğenilen dizisi Kalbimdeki Deniz başrollerinde, Kutsi, Özge Özberk, Yeşim Ceren Bozoğlu, Hakan Eratik, Sebahat Kumaş, Nazlı Pınar Kaya, Güzin Usta, Hakan Vanlı, Devin Özgür Çınar, Zeynep Aydemir gibi isimlerin yer bulunuyor. Merakla beklenen 17 Haziran 2017 Cumartesi günü yayınlanacak olan Kalbimdeki Deniz dizisinin 34.bölüm 2. sezon finali fragmanı yayınlandı.

Kalbimdeki Deniz Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı ?

Mirat, Deniz ile aralarında geçen yakınlığın bozulmasına neden olacak herşeyi engellerken, babasının hayatta olduğunu öğrenen ve irtibata geçen Ece ortalığı ayağa kaldırarak Deniz’den intikam almaya başlar. Deniz yaşanan bu kötü olaylara sebep olan Hülya’yla karşı karşıya gelir ve arkadaşlığına bitirir. Alihan Şebnem’in yalanlarını bir bir ortaya çıkartarak ağır bir darbe indirmiştir. Nejat tarafından terk edilen Hülya ise öfkesini Emine’den çıkarmıştır. Turgut, Fikriye’nin gönlünü yeniden kazanmak için süpriz hazırlar. Mirat, Artun’la ilgili ortaya çıkan gerçeklere şaşırırken, Artun oyunlarından sonra hayatlarından çıkmıştır. Şirzat, Civan’ın hareketlerinden kaygılanmıştır. Hülya saldırıya mağruz kalırken, Hülya’nın laflarıyla annesi ve Mirat’ı gözleri önünden ayırmayan Ece, Cemile’nin istemeden sebep olduğu bir olay sonucu, ilişkilerini anlayarak sinirden deliye dönmüştür.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ