Sanikhaber.com

İstanbullu Gelin Dizisinin 16.Bölüm 3.Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı! Süreyya Ve Faruk Çiftinin Bekledikleri Bebeğin Hayatı Tehlikede Mi?

İstanbullu Gelin Dizisinin 16.Bölüm 3.Sezon Finali Fragmanı Yayınlandı! Süreyya Ve Faruk Çiftinin Bekledikleri Bebeğin Hayatı Tehlikede Mi?

Star Tv ekranlarının reyting rekoları kıran İstabullu Gelin dizisi izleyeci kitlesini her geçen bölüm genişletmeye devam ediyor. Her bölümüyle izleyicilerini ekrana kitlemeyi başaran İstanbullu Gelin dizisi, son bölümüyle yine nefesleri kesti. 15.bölümün ardından izleyiciler 16.bölüm fragmanını aramaya başladı. Dizinin başrollerinde, Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Dilara Aksüyek, Fırat Tanış, Özge Borak, Hayal Köseoğlu gibi isimler bulunmaktadır. Esma, geçmişteki hatalarıyla karşı karşıya kaldı. Esma ve Adem’in karşı karşıya gelmesi Esma’nın geçmişinin hatırlamasına neden oldu. Oğulları için en güçlü olma zamanı gelmiştir. Dilara ile buluşan Süreyya ise şaşırtıcı bir gerçekle yüzleşir. Merakla beklenen 16 Haziran 2017 Cuma günü yayınlanacak olan İstanbullu Gelin Dizisinin 16.Bölüm 3. sezon finali fragmanı yayınlandı.

İSTANBULLU GELİN 15.BÖLÜMÜNDE NELER OLDU ?

Esma ve Adem’in karşı karşıya gelmesi, Esma’nın geçmişinde yaşadıklarını hatırlattı. Oğulları için en güçlü olma zamanı gelmiştir. Fikret, Adem’in gözaltına alınmasıyla şaşkınlık içersindedir. Bu gelişen olaylar Fikret ve Faruk’u bir kez daha karşı karşıya getirmiştir. Babası hakkında konuşulanlara kulak misafiri olan Emir için artık herşey yeniden yapılandırılacaktır.. Dilara ile buluşan Süreyya ise şok edici bir gerçekle karşı karşıya gelmiştir.

İSTANBULLU GELİN DİZİSİNİN KONUSU ?

İstanbul’da yaşamını sürdüren Süreyya genç yaşta yetim kalarak hayatın ağır yükünü sırtlamış çok güzel ve gururlu bir genç kızdır. Beklemediği anda karşısına çıkan Bursa’lı zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olup Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesi.(Gerçek hikayeden alınmıştır)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ