Sanikhaber.com

İstanbullu Gelin 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Yeni Bölümde Dizide Neler Yaşanacak?

İstanbullu Gelin 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Yeni Bölümde Dizide Neler Yaşanacak?

Star TV’ ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan İstanbullu Gelin’in 15 yeni bölüm fragmanı yayınladı mı? Başrol karakterlerine Aslı Enver ve Özcan Deniz’in hayat verdiği, kadrosunda İpek Bilgin, Dilara Aksüyek, Fırat Tanış, Özge Borak, Salih Bademci, Hayal Köseoğlu gibi güçlü isimlerin bulunduğu dizi yayın hayatına başladığı günden itibaren adından söz ettiren yapımlar arasında yer almayı başardı. 9 Haziran Cuma günü Star TV ekranlarında sevenleriyle buluşacak olan yeni bölümünde Süreyya ve Faruk’un neler yaşayacağını birlikte göreceğiz.

İSTANBULLU GELİN 14. BÖLÜMDE GERÇEKLEŞEN OLAYLAR

Süreyya ve Esma Sultan’ın araları git gide düzeliyor mu?

Süreyya’nın, Faruk’a Begüm’ün evinde rastlaması üzerine ortalık karışır. Süreyya Faruk’tan bir açıklama beklemektedir. Faruk gözünü karartarak artık herşeyi anlatmaya karar verir. Begüm’ün yaptığı son müdahale ile evdeki gergin dakikalar durulur.

Murat bir daha ayağa kalkamama ihtimali sebebiyle iyice içine kapanmıştır. Esma ise başlarına gelen kazadan sonra üzerlerinde nazar olduğunu düşünerek kurşun döktürür.

Adem Dilara’ya karşı niyetinin ciddi olduğunu ispat etmek için annesiyle Dilara’yı bir araya getirir. Bu esnada Süreyya ise Adem’in müzik okulunda ortaklığı bulunduğunu öğrenir. Birbirini uzun zamandır tanıyan iki dost arasında söylenmiş olan yalanlardan ötürü güven problemi oluşmuştur. Dilara kendini Süreyya’ya affettirebilecek midir?

Fikret ile Adem’in ortak olması İpek’i tedirgin etmiştir. Bu konu hakkında Faruk’la konuşacaktır. Faruk Adem’in yaptığı işleri araştırmıştır. Adem’in yaptığı kaçak mazot tezgahını öğrenmesi üzerine harekete geçer. Adem’in mekanına baskın yapılmasının ardından Adem güvenlik güçleri tarafından gözaltına alınır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ