Sanikhaber.com

İstanbul’da Yarım Kamyon Taksici Başka Bir Taksi Durağına Kurşun Yağdırdı

İstanbul’da Yarım Kamyon Taksici Başka Bir Taksi Durağına Kurşun Yağdırdı

Ümraniye’de meydana gelen iki taksicinin trafik tartışması sonu kırmızı bitti. Taksicilerden biri arkadaşlarıyla beraber, diğer taksicinin çalıştığı durağa giderek adeta kurşun yağmuruna tuttu. Saldırıda taksi durağı sahibi öldü, 3 kişi yaralandı.

Yaşanan olay, dün saat 21.30 civarında, Alemdağ Caddesi Çakmak Köprüsü yakınında bulunan Çakmak Taksi Durağı’nda gerçekleşti. Öne sürülen bilgilere göre, dün akşam saatlerinde, Çakmak Taksi durağında görev yapan bir taksici ile bir başka taksici arasında, trafikten dolayı laf dalaşı oldu. Tartışmanın ardından, ismi henüz bilinmeyen taksici durağa gitti.

İftar saatinin sonrasında, diğer taksici, bir minibüs dolusu dostuyla taksi durağına baskın verdi. İki taksici grup arasında başlayan tartışmanın sonrasında küçük çaplı bir itişme yaşandı. Bu anda, haber verilmesi üzerine durağa gelen taksi durağının sahibi Ferhat Bozyel, iki gruba sakinleşmeleri için uğraştı. O sırada, iddiaya göre kimliği henüz belirlenemeyen bir şahısın ‘Vurun şunları’ demesinin sonrasında, bellerindeki tabancaları çıkaran diğer grup, durak çalışanlarının üzerine kurşun sıktı. Saldırıda, Ferhat Bozyel, kardeşi Feyyaz Bozyel ve soyadı henüz belirlenemeyen Hasan adlı durak çalışanı ağır yaralandı.
Ağır yaralı olarak Özel Erdem Hastanesi’ne sevk edilen Ferhat Bozyel, yapılan tüm müdahalelere rağmen vefat etti. Yaralılardan Feyyaz Bozyel Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, Hasan adlı çalışan ise Sağlık Bilimleri Üniversitesi Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Feyyaz Bozyel’in sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu bilgisi alındı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ