Sanikhaber.com

İmparator İbrahim Tatlıses, Sol Kolum Dediği Damla Buket Çakıcı İle Evleniyor Mu?

İmparator İbrahim Tatlıses, Sol Kolum Dediği Damla Buket Çakıcı İle Evleniyor Mu?

İbrahim Tatlıses’in yakın arkadaşı başarılı oyuncu Aydemir Akbaş, Nişataşı sokaklarında  gezerken kameralara yakalandı. Aydemir Akbaş’a yöneltilen soruları cevapladı. Yakın arkadaşı İbrahim Tatlıses’in evlenip evlenmeyeceği sorusuna cevap veren usta oyuncu Aydemir Akbaş müjdeyi verdi.
Yakın dostu İbrahim Tatlıses’le ilgili evlendiğine dair müjde veren  Aydemir Akbaş, sanat dünyasının İmparator’u  İbrahim Tatlıses’in uzun yıllar yardımcılığını yapan ‘sağ kolum’ olarak gösterdiği  Damla Buket Çakıcı ile evlenmeye hazırlıkları içerisinde olduğunu söyledi.


Magazin muhabirler inin sorularına cevap veren usta oyuncu Aydemir Akbaş; “İbrahim beni arayıp ‘Acilen İzmir’e gel, konuşacaklarım var’ dedi. Zaten kendisine Damla ile evlenmesini söylemiştim.”

USTA OYUNCU AYDEMİR AKBAŞ:”İBRAHİM’E BAKACAK TEK İNSANDIR”

Başarılı ve usta  oyuncu Aydemir Akbaş daha önce de İbrahim  Tatlıses ile ilgili şu açıklamaları yapmıştı, “İbrahim’e bakacak tek insan Damla’dır. Damla İbrahim’e hep aşıktı. Onu sinirlendirmeyen tek insandır. Damla’nın İbrahim’le vedalaştığı gün bana bir sarılışı var, unutamam. Ayşegül ile evlenirken bana haber vermedi. Eğer söyleseydi konuşurdum uzun uzun, tartışırdım. İbrahim’inki o dönem aşk değildi. Şefkate ve bakıma ihtiyacı vardı. “Ayşegül ile evleneceğine iki hemşire tut “demiştim fakat Ayşegül ile neden evliliklerini bitirdikleri hakkında hiçbir bilgim yok, İbrahim’e kim destek ve yardımcı olmuşsa  hepsini severim ama Damla’yı ayrı severim. Ben İbrahim’den çok Derya’yı severim. İbrahim’i Derya ile yeniden  barıştırmak için çok uğraştım  fakat bunları kimse duymadı. Derya restoran açtı ben her gün onun yanındaydım. Ayşegül beni arasa, bir sıkıntısı olsa çağırsa giderim. Çünkü onun da ağladığı günleri gördüm. İdo’nun tarzını tasvip etmiyorum. Ben bu konuda tutucunun kralıyım. İdo’nun aleyhinde bir yazı okudum geçenlerde. Kıyafet tercihleriyle alakalı. İnanılmaz üzüldüm.”  açıklamalarında bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ