Sanikhaber.com

İçişleri Bakanlığı: 1 Haftada 38 Terörist Etkisiz Hale Getirildi!

İçişleri Bakanlığı: 1 Haftada 38 Terörist Etkisiz Hale Getirildi!

İçişleri Bakanlığı, son 1 haftada gerçekleştirilen operasyonların toplam bilançosunu duyurdu. Terör operasyonları dahilinde 1479 kişinin gözaltına alındığını bildiren İçişleri bakanlığı, son bir hafta boyunca 632 operasyonun gerçekleştiğini belirtti.

1 HAFTADA 38 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Gerçekleştirilen açıklamada, terör örgütlerine karşı düzenlenen operasyonlar dahilinde, 38 teröristin etkisiz hale getirildiği bilgisine de yer verildi.

Milli Savunma Bakanı Işık dün gerçekleştirdiği açıklamada ise “Yaklaşık iki yıllık zaman içerisinde etkisiz hale getirilen terörist sayısı 10 bin 657.” şeklinde bilgi vermişti. Özellikle son aylarda gerçekleştirilen kapsamlı terör operasyonlarında terör örgütleri kan kaybetmeye devam ediyor. Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, “Yaklaşık iki yıllık zaman içerisinde etkisiz hale getirilen terörist sayısı 10 bin 657. Bu önemli bir başarıdır. Artık terör örgütü hamdolsun eylem yapamaz hale gelmiştir. İnşallah bu terör örgütünün tamamen belini kıracağız ve bir daha bu ülkeye tehdit olmaması için de gereken tüm tedbirleri alacağız.” şeklinde konuşmuştu.

AYRINTILAR BİRAZDAN GELİYOR…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ