Sanikhaber.com

Haluk Levent Genç Takipçisini Kıramadı, Mezuniyet Balosunda Kavalyesi Oldu!

Haluk Levent Genç Takipçisini Kıramadı, Mezuniyet Balosunda Kavalyesi Oldu!

Twitter’da attığı tweetler ile, yaptığı açıklamalarla ve yaptığı işlerle adından fazlasıyla söz ettiren Haluk Levent yine takdirleri kendisinde topladı. Sanatçı kimliğinin yanında renkli kişiliğiyle dikkatleri üzerine çeken Haluk Levent, bir takipçisinin ilginç isteğini kıramadı. Haluk Levent’in kız takipçisi ünlü sanatçının mezuniyet balosunda kavalyesi olmasını istedi. Haluk Levent’e aylarca usanmadan mesaj atan genç kız, hayaline ulaştı.

 

Twitter üzerinden Haluk Levent’e ulaşan genç kız “Abi cuma günü mezuniyet var. Benim hala umudum var. Kavalyem olursun bence…” mesajını cevapsız bırakamayan Haluk Levent genç takipçisine ”Aylardır yazıyosun. Söz kız! Cuma müsait olursam kavalyen olacağım” diyerek cevap verdi.

Heyecanla Haluk Levent’ten mesaj bekleyen Ziynet, kısa süre içinde hayalini kurduğu o cevabı Haluk Levent’ten aldı ”Yarın geliyorum. DM’ye geç adres at. Ülen takim elbise bile giyeceğim” dedi.

Ziynet adlı takipçisinin yoğun ısrarını kıramayan Haluk Levent, mezuniyet balosuna kavalye olarak dahil oldu. Haluk Levent, mezuniyet fotoğraflarını sosyal medya hesabında yayımladı. Karşılıksız yaptığı bir çok işle adınından söz ettiren ve bir çk kişiye ilham olan veren Haluk Levent, yaptığı bu jest ilede yine sosyal medyada gündeme oturdu. Kısa sürede TT olan Haluk Levent için övgü ve takdir içeren binlerce tweet ve mesaj atıldı.

Haluk Levent Kimdir ?

26 Kasım 1968’de Adana’da hayata gözlerini açan Haluk Levent 9 kardeşten 8.olanıdır. Sabancı İlkokulunda okumuş, Liseyi ise Adana Atatürk Lise’nde görmüştür. Üniversite eğitimini çeşitli okullarda farklı bölümler okuyarak tamamlamıştır. Sanat hayatına 1992 yılında barlarda çalışırken rastlaştığı Yıldıray Gürgen ile başlamıştır. 48 yaşında olan ünlü sanatçı, şarkı yazarı, söz yazarı, şarkıcı, besteci ve rock müzisyenidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ