Sanikhaber.com

Galatasaray Başkanı Açıklamalarda Bulundu: ‘Önümüzdeki Hafta Transferde Galatasaray Uçakları İnmeye Başlayacak’ dedi.

Galatasaray Başkanı Açıklamalarda Bulundu: ‘Önümüzdeki Hafta Transferde Galatasaray Uçakları İnmeye Başlayacak’ dedi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek açıklamalarda bulundu. Birden fazla önemli konuya değinen Özbek, çok kısa süre içinde Galatasaray taraftarına mutlu olacakları haberler duyuracaklarını söylerken bütün taraftarların kombinelerini ve localarını almalarını ve yeni sezonda takımı desteklemek için stada gelinmesini istediğini dile getirdi. 

Cimbom’ un Hırvat teknik direktörü Igor Tudor’un, Wesley Sneijder’i takımda istemediği gibi bir durumun söz konusu dahi olmadığını söyleyen Başkan , “Böyle bir şey yok böyle bir şey olamazda zaten. Şimdi burada Sneijder Galatasaray Spor Kulübü’nün, Sportif A.Ş’nin bir oyuncusu ve değerli bir oyuncusu. 1 senelikte kontratı var” sözlerine ekledi. Dursun Özbek, Levent Nazifoğlu’ nun istifasının ardından yerine gelen Emre Alkin ile alakalı, “5 yedek üyemiz var. Yönetim süresi 3 sene, bu da uzun bir süre. Yorgunluklar oluyor, fikir ayrılıkları oluyor. Galatasaray gibi büyük bir şirkette büyük olaylarla karşılaşabiliyorsunuz. Bundan dolayı yolda bazı arkadaşlar ayrılabiliyorlar. Yönetim Kurulu’nda yeterli sayı var. Son derece uyumlu çalışan bir yönetimiz. Herkes herkese saygı duyar. Sürekli istişare ederiz. İstifalar oldu, onlar yerine yedek üyeler geldi. Yönetim kurulunun zayıf olduğunu düşünmüyorum. Herkes Galatasaray’a hizmet çabası içerisinde ” ifadelerini kullandı.

Artık Transferde Galatasaray Uçakları  İnecek

Gelecek sezon yapılanmasında transferler hakkında konuşan sarı kırmızılıların Başkanı, “İnşallah önümüzdeki hafta Galatasaray uçakları İstanbul’a inmeye başlayacak. Bunun için son derece yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Ben sevgili taraftarlarımıza şunu söylemek istiyorum. Transfer hassas bir iş. Parasında anlaşırsın. Şartlarında anlaşamazsın. Şartlarında anlaşırsın süresinde anlaşamazsın. Yani atılan imzalar, verilen  ya da alınan haklar geri dönmüyor artık. Sadece bugünü bayram yapmak için ileriye dönük Galatasaray haklarından haklarından fedakarlık etmeyi yanlış buluyorum. Onun için elimizden gelen bütün gayretle, bütün titizlikle, kontratların Galatasaray için çok iyi  tecelli etmesi çalışıyoruz. Süreler bundan uzuyor.  Uzuyor ama belli bir şey bu seneyi erken açıyoruz. 13 temmuzda maç oynayacağız. Kamp önümüzdeki hafta başlayacak. Dolayısıyla bize elimizi çabuk tutmak için her şeyi yapıyoruz.  İnşallah çok kısa sürede de sevindirici haberlere taraftarlarımıza vereceğiz. Bu sene onlardan çok büyük beklentimiz var. Dolayısıyla Galatasaray’a küsmek darılmak olmaz. Herkes gelsin kombinesi, locasını alsın. Ve stada maça Galatasaray’a destek vermek için stada gelsinler. Hiçbir Galatasaraylının şu ya da bu sebepten Galatasaray’a küsme lüksünün olduğunu düşünmüyorum. Bir çok cephede çarpışıyoruz. Bir yandan mali yapıyı düzeltmek isterken, bir taraftan da sportif faaliyetlerde başarıya odaklı çalışıyoruz. Dolayısıyla burada taraftarın ve camianın desteği çok önemli. Ben bu sene olağanüstü bir destek bekliyorum” ifadeleriyle sözlerine devam etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ