Sanikhaber.com

Fox Tv’nin Sevilen Dizisi Çoban Yıldızı 15.Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Çoban Yıldızı Yayınlanan Son Bölüm Özeti!

Fox Tv’nin Sevilen Dizisi Çoban Yıldızı 15.Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Çoban Yıldızı Yayınlanan Son Bölüm Özeti!

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Çoban Yıldızı  perşembe akşamları izleyicisi ile buluşan  Çoban Yıldızı son bölümüyle ekranlara geldi. Çoban Yıldızı izleyicileri son bölüm yayınlandıktan hemen sonra fragman arayışları içerisine girdiler, ve hemen fragman araştırmaya başladılar .

Fox Tv nin sevilen dizisi Çoban Yıldızı 15. yeni bölüm fragmanı son bölüm ardından Fov Tv’de yayınlandı. Perşembe günlerinin vazgeçilmezi haline gelen sevilerek ve heyecanla izlenen Çoban Yıldızı Fox Tv ekranlarında yayınlanan son bölüm ile izleyiciyi ekranlara kilitledi.İzleyicinin merakla beklediği, Çoban Yıldızı yeni bölümde ne gelişmeler olacak? sorusudur.

Çoban Yıldızı son bölümde yaşanan gelişmeler, tüm Karakaya ailesinin gözleri önünde  Zühre’nin namusu ispatlanmıştır. Fakat bunları duyan  Zekkar’ıyı yapacaklarından kimse alı koyamazdı. İntikam almak  hırsıyla herkesi karşısına aldı. Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar, Menderes Samancılar gibi deneyimli oyuncuların yer aldığı Çoban Yıldızı dizisinin 15. yeni bölümü 8 Haziran 2017 Perşembe akşamı FOX TV’de saat 20.00’de ekrana gelecek. Çoban Yıldızı 15. bölüm fragmanı.


FOX TV EKRANLARININ VAZGEÇİLMEZİ ÇOBAN YILDIZI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tüm Karakaya ailesinin gözleri önünde  Zühre’nin namusu ispatlanmıştır. Fakat bunları duyan  Zekkar’ıyı yapacaklarından kimse alı koyamazdı.İntikam almak hırsıyla herkesi karşısına alır. Fikret’in ise artık Zekkar’ın yaptıklarına karşı artık sabrı tükenmiştir.Fikret  kılıçlarını çeker, Zühre’nin gidişini bir türlü hazmedemeyen Seyit elinden birşey gelmemektedir ne yapacağını şaşırmıştır. Necmi saldırı sonrası Seyit’i yanına almak ister ama Seyit kararsızdır net bir karar verememiştir.Sırma kızının kim olduğunu öğrenirken yalnız değildir. Zekkar kıza Sırma’dan daha çabuk ulaşacaktır.Bu karşı karşıya gelinecek olan hesaplaşma herkesin yeni bir başlangıç yapmasına sebep olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ