Sanikhaber.com

Fox Tv’de Ekranlara Gelen Ve Heyecan Dolu Dakikalar Yaşatan Dizi Kalbimdeki Deniz 33.Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Kalbimdeki Deniz Son Bölüm Özeti!

Fox Tv’de Ekranlara Gelen Ve Heyecan Dolu Dakikalar Yaşatan Dizi Kalbimdeki Deniz 33.Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Kalbimdeki Deniz Son Bölüm Özeti!

Fox Tv ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Kalbimdeki Deniz 33. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fox Tv ekranlarının cumartesi akşamları ekranlara gelen ve izleyiciyi ekranlara kilitleyen dizisi Kalbimdeki Deniz son bölüm Fox Tv ekranlarında yerini aldı.

İzleyiciyi ekrana kilitleyen ve soluksuz izlenen dizi Kalbimdeki Deniz heyecan dolu sahnelere sahip olan son bölüm ile Fox Tv ekranlarında ki yerini aldı. Kalbimdeki Deniz son bölümde Mirat ve Deniz, Ece’nin sürpriz desteğiyle, Diyar’ın babası ve abilerini bir olumsuzluk oluşmadan evden göndermeyi başarsalar da Salman ve Şirzat’ın şüpheleri hala devam etmektedir.Kardeşini gördüğünde sevindiğini belli etmeyen Civan, onunla baş başa görüşebilmek için Mirat’ın karşısına çıktı. Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz  başarılı ve deneyimli oyuncu kadrosu: Kutsi, Özge Özberk, Yeşim Ceren Bozoğlu, Hakan Eratik, Sebahat Kumaş, Nazlı Pınar Kaya, Güzin Usta, Hakan Vanlı, Devin Özgür Çınar, Zeynep Aydemir gibi isimlerin yer aldığı Kalbimdeki Deniz dizisinin yeni bölümü 10 Haziran 2017 Cumartesi saat 20.00’de Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Kalbimdeki Deniz 33. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

KALBİMDEKİ DENİZ SON BÖLÜMDE YAŞANAN GELİŞMELER

Kalbimdeki Deniz son bölümde Mirat ve Deniz, Ece’nin sürpriz desteğiyle, Diyar’ın babası ve abilerini bir olumsuzluk oluşmadan evden göndermeyi başarsalar da Salman ve Şirzat’ın şüpheleri hala devam etmektedir.Kardeşini gördüğünde sevindiğini belli etmeyen Civan, onunla baş başa görüşebilmek için Mirat’ın karşısına çıktı.

Hülya eline büyük kozlar geçirmişti ve bunları Artun’a karşı kullanacak ve yaşadıklarının acısını çıkaracak.Ayrıldığı için üzülen ve acısı çeken Ece ve Mustafa’yı hayrete düşüren bir olay yeniden birlikteliklerine devam ederler. Öte yandan Nejat ve Emine evlenmeye karar verirler ama Mirat ve Deniz’in beraber olduklarını anlayan Hülya, bir de Nejat’ı elinden kaçırıp başkalarına yem edemez.  Hapisten çıkan Alihan Hülya’ya hesap sorarken, Şebnem’in söylediği yalanın ortaya çıkması tüm ortalığı karıştırır. Deniz ve Mirat aşkı mutlu huzurlu devam ederken, Raşhel Mirat’ı arayarak çarpıcı bir haber verir. Hülya ise Deniz ve Mirat’ı ayırabilmek için elinden geleni yapmaya devam eder.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ